Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 eves vagyok, lany, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves vagyok, lany, es smaroltam a baratnommel. O is 14. Lent reszletek!?

Figyelt kérdés

Szoval a budiban tortent es nagyon elveztuk.Nyelves volt meg tapi is volt...utana meg egyszer csinaltuk de akkor mar simogattuk egymasnak a ....-at!Nagyon elveztem es szerintem os is!Csak hogy o egy kicsit felenkebb es azt mondta,tobbet ne csinaljuk!!!En szeretnem meg,de most akkor leszbi vagyok?????



Legyszi normalis valaszokat!!Elore is koszi!!!


2010. febr. 23. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát. ha vonzódsz hozzá akkor igen. de lehet ez még ien kíváncsi korszak is:D bár én nem csináltam ilyet egy barátnőmmel sem:D

16/L

2010. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen, egy eléggé nagy ratyi lettél. Mostantól hivatalosan is búza vagy. gratulálok. Járhatsz a meleg felvonuláson a kordonon belül is.
2010. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Te is egyike lettél a mai hülye tinédzsereknek akiknek a saját neméhez való vonzódás jelenti a divatot.
2010. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy az vagy, de szerintem nem.

Fiatal vagy még, 14 éves, tombolnak a hormonok, kíváncsi vagy dolgokra.


A barátnőd sem tudja eldönteni, ő leszbi-e.

Azt javaslom, legközelebb csak akkor csináld, ha már BIZTOS vagy abban, hogy leszbi vagy.

Amíg ezt nem tudod eldönteni (14 évesen szerintem nem is fogod tudni), addig masztizz.

2010. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A válaszom igen te egyértelműen leszbikus vagy !! Nem baj ha ő nem akarja van pár internetes társkereső keresgess ott, mindig akadnak unatkozó leszbik akik lecsapnak a friss húsra
2010. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Apollo93 ***** válasza:
100%

friss hús...:D

amúgy szerintem is gáz ha valaki divatlezbi....de ne aggódj ez a korral jár és majd kinövöd:) és ne erőszakold rá a bnődre ezt ha ő nem akarja....találj másik divatlezbit

2010. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ugyan!énis csináltam ilyet 14évesen!nem jelent semmit!kipróbáltad tetszik..nekem is tetszett..és lám,kinőtem boldog párkapcsolatban élek a leendő férjemmel
2010. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem biztos h lezbikus vagy. de hogy hülye az biztos;)
2010. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na hát én se smároltam sose egyik brnőmmel sem,de am téll lehet csak kiváncsiság ez nálad...pasival nem is csókoloztál még?ha még nem került rá sor akk hajrá(de ne csak 1sráccal,probálgass végig 1 párat:D)azután már többbet tudsz arrol h na mégis meik nemhez vonzodsz!
2010. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16 évesen én is csináltam ilyeneket a barátnőmmel, de nem vagyok leszbi. Vannak, voltak barátaim, fiúk. De nagyon élveztem a barátnőmmel is.

Ne ggódj ettől nem leszel leszbi.

21/L

2010. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!