Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danee777 kérdése:

Van egy csaj aki nagyon tetszik de nem merem neki megmondani pedig mindig arra készülök. Elég tökös gyerek vagyok, de mikor egy csajjal van dolgom az ki fog rajtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég esélyes, hogy tökös vagy, mivel fiú vagy.
2011. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha jóba vagytok, akk állj oda elé, és mondd meg neki nyíltan. ha meg nem, haverkodj vele össze, és akkor.
2011. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Talán én? ***** válasza:

konkrétan nem mondani kell :P

beszélgess vele érezzétek jól magatok aztán próbálj+ közelebb jutni hozzá (de ne úgy mint tót a pinának neki menni csak lazán) aztán ha be jön be jön ha nem akkor nem de MONDANI nem igazán jó :D

2011. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PÁL/INKA ***** válasza:
szerintem meg épp hogy töketlen
2011. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Talán én? ***** válasza:
am tényleg... ha tökös vagy akkor mért kérdezel iesmit :D
2011. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat emberek...:D akinek meg semmi értelme amit ír az meg írjon máshova ;)
2011. nov. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!