Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sliban, hogy ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sliban, hogy ha megtetszik egy lány neked, vársz visszajelzést vagy jobb ha elérhetetlen marad egy darabig?

Figyelt kérdés
Értem az én saját példámra..észrevettem, hogy amikor az első emeletre felmegyek beszélni az osztályában lévő fiúval, mindig ott legyeskedik..de eddig nem, csak olyan másfél hete kezdte..:) Sokszor találkozik a pillantásunk, viszont nem tudom, hogy hanyagoljam-e ezt a lejárást az elsőre..mert volt amikor ő jött le, ugyan csak a büfébe, de nem sietett..Maradjak elérhetetlen, tünjek el pár napra, vagy adjak visszajelzést, nem akarom, hogy unalmassá váljon ez a "macska-egér" játék:(
2011. nov. 16. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Suliban* elnézést
2011. nov. 16. 18:10
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszerűen ne foglalkozz vele és megfogja unni ha látja hogy nem érdekel téged :)
2011. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De épp azt szeretném, hogy ez ne váljon unalmassá:)
2011. nov. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!