Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb ha egy lány kicsit kevésbé "jobb" mint a fiú? Vagy az a jobb ha egyedül megcsinál mindent és teljesen önálló?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy szerintem jobb ha a fiú többet tud, tehát a lány nem "jobb", ügyesebb,találékonyabb..Egy nagyon picit hagyja magát:D , hogy a fiú is tudjon érvényesülni, segíteni, és megmutathassa neki !!!:D:D Nem azt akarom mondani, hogy a lány legyen hülye,tudatlan kis szerencsétlen, hanem hogy kicsit engedje a fiúnak, hogy megmutathassa (mármint a fiú), és hogy büszke lehessen rá, hogy rá számíthat a lány:). Értitek, hogy mire gondolok?:D 15/F
2011. jún. 8. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, értjük... Maga vagy az ellentmondás: most akkor milyen is legyen a lány? :)

Barátom megszerel szinte mindent, hangfalakat épít saját magának. Ehhez én nem értek. Viszont ő nem tud rajzolni, zenélni és sütni-főzni. Van amiben én vagyok a jobb, van amiben ő. Én beszélek nyelvet, ő nem. De ez nem szabad, hogy egy kapcsolatban probléma legyen. Nem azért járok a barátommal, hogy képébe röhöghessek. Ha nálatok ez így van, akkor beszéljetek a témáról, mert mindkét félnek alkalmazkodnia kell.

Az fontos, hogy számíthassak rá; de neki is szüksége van rám. Bármennyire is macsók a férfiak, szükségük van a nőre, akire számíthatnak. És ha egy nő nem adja meg a férfinak azt az érzetet, hogy most ő itt az emberállat, az régen rossz. Az kicsit valahol olyan, mintha nem tekintene rá férfiként...

2011. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ:D
2011. jún. 9. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!