Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavarna titeket, ha duci barátnőtök lenne? Mármint, egyáltalán tetszik e egy duci nő/lány nektek?

Figyelt kérdés
(Kérlek szépen titeket normális válaszokat adjatok)
2011. nov. 17. 01:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

barátnőnek nem vállaltam eddig soha.

szeretőnek minden további nélkül.


és,hogy miért?

nem vagyok sport fanatikus,de az eddigi életemben mindig jelen volt a sport a helyes táplálkozás,egészséges élet.

na most aki önhibáján kívül,vagy tudatosan sz@rik az ilyesmire,vele nem tudok elképzelni egy kapcsolatot.

2011. nov. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nagyon de nagyon függ a duciság mértékétől :)

Ennek függvényében nem zavarna ha ilyen barátnőm lenne. Viszont a második kérdés értelmetlen. Habár jó magam is duci vagyok (mértékkel), de nem igazán tetzenek a duci lányok. És még sem zavarna ha olyan nőm lenne :P


21F

2011. nov. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Én 180cm/75kg vagyok, de nem zavarna, ha a barátnőm akár több kilóval is nehezebb lenne nálam. Ha kedves lány és jól kijövünk egymással, némi súlyfelesleg nem számít.


26f

2011. nov. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Engem egyáltalán nem zavar, a barátnőmet annál inkább, főleg mert azelőtt fogyott le nagynehezen, hogy összejöttünk, és a fogamzásgátló miatt visszajött egy kicsi. De ettől még ugyanúgy szeretem.
2011. nov. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Fke ***** válasza:
76%

Esztétikai határokon belül nem zavar. Az, hogy ez kinek mennyi változik.


Dobj egy képet és könnyebben döntünk.

2011. nov. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

én szeretem a duci lányokat, de nem úgy.:D őket a legjobb ölelgetni:$, de nem jönnék össze egyikkel sem, de ez függ a duciság mértékétől is.

16F

2011. nov. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

duci - husi -és formás között nagy a külömbség


ahogy mondja a közmondás:


Nagy kofferbe jó pakolni, csak ciki vele utazni :-D

2011. nov. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kép!

Kép!

Kép!


Egyesek itt ducinak nevezik a 150+ kg-os hölgyeket is - holott rájuk már más szó illik.

Másrészt meg tényleg csak kép alapján lehet dönteni.

Amúgy meg igen: tényleg lehet egy duci lány is szép.

2011. nov. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Átlagos testalkatom van, úgyhogy sajnálom, de engem zavarna. Persze az anorexiásokra sem gerjedek, egy csajnak legyen rendben a testtömeg indexe.
2011. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

akkor tegyük ezt tisztába!


sokan használják a "duci" kifejezést a testalkatukra, mikor valójában kövérek.


Nagyon nem ugyanaz a kategória!


A duci lányok nekem például bejönnek, főleg, ha mondjuk sportolnak is valamit.


De egy kövér, lusta lány nem csak esztétikailag, de emberileg sem jön be. Tehát ezeket a fogalmakat nem kellene összemosni.

2011. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!