Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért puszilgat állandóan? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért puszilgat állandóan? Ti szeretitek az ilyet?

Figyelt kérdés
engem a pasim reggeltől estig puszilgat , csókolgat. engem ez már egy kicsit zavar . ma pl. telefonálok(kivolt hangosítva a teló) és a barátnőm kérdezi hogy jól vagyunk-e . én meg mndtam hogy igen jól. erre telefonás közbe lesmárol. szeretem ha puszilgat meg minden de ez már kicsit túlzás. meg apám előtt is elállandóan puszilgat (ott nem mer csókolgatni) . mért puszilgat állandóan? ti szeretitek ha nonstop puszi?
2011. nov. 17. 11:29
 1/5 anonim válasza:
mert szeret és beakarja bizonyítani. nincsenek "vetélytársai?"
2011. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon bújós meg szeretgetős vagyok (a párom nem az), de ez engem is kiborítana. Volt hasonló kaliberű barátom (telefonálás közben is tapi, smaci, v mikor főztem, hátulról betámadott... na nem úgy, de szerintem érted, h mire gondolok), és tényleg baromi idegesítő.

A legegyszerűbb, ha megmondod neki, h ez neked sok. Kellemetlen, mikor mással vagy elfoglalva (pl telefonálás v akármi más) akkor is nyomul. Nyilván ennek is megvan a maga ideje, de nem állandóan.

21/L

2011. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát úgy 1 "vetélytársa" van. a szomszédunk . vagyis csak a pasim hiszi azt hogy nekem tetszik az a fiú . a szomszédunk az a fajta ember aki még magának se valja be hogy b*zi de azért látszik rajta csak a pasim nem veszi észre. amúgy már az a konyhás dolog velem is volt de én azon csak nagyon nevettem :) de akkor szólok neki hogy ez már zavaró
2011. nov. 17. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, hogy ha betámad a párom kajálás, főzés, fogmosás, takarítás, pakolás... kb minden közben. Mindennek megvan a maga helye és rendje. Szeretem a meglepiket :), de sokszor néha már túlzás ez az állandó puszi, meg smaci, meg nyúlkapiszka :D
2011. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a telefonos sztorinál nem vágtad állkapcson? :O én megtettem volna :DDD szüleim előtt meg elég ha fogja a kezem, az is elég 'fenyegetés' lenne apumnak :DdD

nem szeretem, de gondolom romantikus alkat meg minden(énazt sem szeretem :DD).

az én Uram nem ilyen :D hál azégnek :D tudja mikor minek van helye ideje :ddD

2011. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!