Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Ti szeretitek a...

Lányok! Ti szeretitek a tejet? Nem baj ha én állandóan azt kivánom? 31km

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én kimondottan utálom magában a tejet :) Mondjuk kukoricapehellyel jó, azt úgy szoktam enni, de magában nem iszom tejet soha.

De bajnak nem baj ha azt kívánod, ez a szervezet jelzése, hogy mire van szüksége. Ha kívánod, idd nyugodtan :)

2011. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is volt ilyen időszakom: folyton ránéztem a tejre és kívántam, akár kakaóként akár csak önmagában..mostanában is van.Szerintem nincs benne semmi rossz.Én kicsi korom óta imádom a tejet, még tej allergiám is volt, amikoris minden tejterméket mellőznöm kellett mert "csalánszerű" kiütések jöttek ki rajtam és viszkettem is.de ebből már jó régen kinőttem/elmúlt.

2011. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én mindig azt kívánom, amire éppen szüksége van a szervezetemnek. (pl. vörös húsok= vas)

Nyilván Ca-ért kiabál a tested, pont időszerű is!

2011. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok: 26+3napos kismami vagyok :)
2011. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő szólt az 1. babánál, hogy napi fél liternél ne igyak többet, mert tejérzékeny lesz a baba.

Az lett 2 éves koráig:(

Tejfehérje allergiás.

Hogy van -e összefüggés????

2011. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A szoptatás teljes ideje alatt nem ehettem egyáltalán tejterméket.

14 hónapig szoptattam.

2. babát várjuk, most napi 1 bögrénél többet nem merek inni, pedig kívánom.

2011. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én liter számra ittam terhesség alatt, volt, h 2 litert is megittam egy nap. A babámnak semmi baja... Szóval nekünk nme ártott:)
2011. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én imádtam világ életemben, főleg a kakaót! Van amikor naponta megiszok 2 litert is :D Egy fél literes korsóba szoktam kakaót csinálni, és olyan hamar megiszom, mintha 2 dl lenne :D
2011. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Húúú most én is megveszek érte, főleg a kakaóért, rengeteget megiszom belőle, nem telik el úgy nap, hogy ne igyak, meg is őrülnék:-)

Én is 31 hetes vagyok

2011. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok,és szinte mindennap iszom tejet.Reggelire,fiammal kakaózunk,este alvás előtt egy bögre forró tej.... és alvás... :)

Remélem nem árt...

Fiammal nem ittam,mert beijesztettek engem is,h érzékeny lesz.De majd megvesztem egy pohár tejért a 9 hónap alatt..

Minden jót.

2011. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!