Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három fiú van aki teccik én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három fiú van aki teccik én nem tok választani közűlűk az eggyik non menö a mási nem annyira és a harmadik nem nagyon de joo fej és tok vle beszélgetni a másik kettövel nem anynira de azé ök is jo fejek. Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból ítélve, te még nem lehetsz több 12 évnél.. Én azt tanácsolom előbb egy helyesírási kézikönyvet vegyél a kezedbe és akkor majd beszélhetsz a fiúkról. De a helyedben előbb tényleg helyesírási könyvet vennék a kezembe, és tanulnék a felvételire!! Hidd el hamar itt lesz..;):DD
2011. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt válaszd, akivel tudsz beszélgetni, mert ezek szerint egy szinten van veled. Ha ő sem képes helyesen írni, akkor biztos nagyon jól megértitek egymást.
2011. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na a második jól megmondta!!:D

Első vagyok.. Nem piszkálódásból írtam, ne érts félre!!:)

2011. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Stella90 válasza:
100%
ejjha...ezt a helyesírást...nem tudom hová tenni én sem...ne kötöszködésnek vedd, de ha már arra van eszed, hogy pasizz, legyen arra is, hogy megtanulj helyesen írni... de ha már mindenáron választani akarsz, én is a beszélgetőset ajánlom :D
2011. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz am direkt irtam igy és ezek hűlye válaszok ha nem tudtok normálisat irni ne irjatok!!!ennyi
2011. nov. 20. 18:14
 6/10 Stella90 válasza:
100%
hát persze hogy direkt...kit akarsz átverni? szerintem normálisan leírtam, hogy én melyik fiút ajánlanám...és egyébként meg minek írod "direkt" így, hogyha tudod, hogy itt úgyis beleköt mindenki? :D
2011. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jah és inkább ti tanuljátok meg a szleng beszédet!!!!
2011. nov. 23. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek?
2012. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Válaszd a másodikat!
2018. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért járnál olyannal akivel nem tudsz rendesen beszélgetni? Szerintem evidens, hogy a legkevésbé menő, de jófej srácot válaszd.
2018. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!