Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nők miért nagyképűek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők miért nagyképűek lekezelőek és bunkók?

Figyelt kérdés

Legtöbbször még buták is, azt hiszik a szépségük minden, általánosítok mivel soha nem találkoztam még olyan nővel aki szépsége ellenére nem volt nagyképű, hanem ugyan olyan embernek gondolta volna magát mint én avgy akár bárki más és értelmesen el lehetett volna beszélgetni vele, tehát nem volt tuja.


Miért van ez így?


2011. nov. 17. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek pár nagyon szép, kedves és okos lányt. Csak az a kár, hogy az összesnek van barátja...
2011. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"azt hiszik a szépségük minden"


ezzel meg is válaszoltad a kérdésedet

2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Walk With Me ***** válasza:
69%

Talán mert ovis koruk óta körülrajongják őket, hogy milyen szépek. Túl sok figyelmet kapnak, és nem tudják ezt kezelni.


Amúgy azért nem mind ilyen.

2011. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Alapból általánosítod őket, tehát ha odamész egyhez ahelyett, hogy megismernéd, te kijelented magadnak, hogy ő szellemileg visszamaradott, és minthogy érzékelik a lenézésedet, és az ellenszenvedet, ezért persze hogy bunkók lesznek!
2011. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Mert megtehetik.

Ők már rájöttek, hogy a naív demagóg klasszikus értékrend, amire a szüleink akartak tanítani, már sehol nincs a mai világban.

Pontosan elég ha jól néznek ki, többet érnek vele, mint 3 diplomával. Ez van, ilyen a világ, ez nem is vita téma.

A nagyképűséget, lekezelést, és a bunkóságot is ugyanezért engedhetik meg maguknak.

Szerénységgel, egyenlőséggel, és műveltséggel ugyanis egyáltalán nem érik el hatékonyabban, vagy könnyebben a céljaikat, akkor meg minek?

2011. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Nem nagyképűségből,de a közvélemény szerint "szép nő vagyok".

Nem gondolom,hogy ettől valami felsőbbrendű ember lennék,és ok nélkül nem vagyok sem beképzelt,sem nagyképű,sem bunkó.

Könnyen barátkozom és nem csak a magassarkúkról és cicanacikról lehet velem beszélgetni,sőt jobb szeretek komoly,elmélyült beszélgetéseket folytatni másokkal.

Nem kéne általánosítanod azért,mert esetleg bepróbálkoztál pár nem a te súlycsoportodba tartozó nővel.

Lehet nem mindegyik nagyképű,csak épp tisztában vannak azzal,hogy igenis jól néznek ki,és büszkék rá.

Nem kéne pár buta liba miatt elítélned más nőket,és most te is leírtad őket első ránézésre,ahogy valószínűleg ők is téged.

A leírtak alapján az jött le nekem,hogy nem vagy egy világszépe és ez alapján ítélnek meg...de most akkor kérdezem tőled,nem ugyanezt teszed te is? Nem fog senki a külsőd mögött rejlő belső értékeiddel foglalkozni,amíg te sem vagy képes a felszínes picsogások mögött meglátni a valódi személyt.


Amúgy meg ha ez a véleményed a szép nőkről,akkor rossz helyen keresgélsz..

2011. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

20:02

irod>

"csak épp tisztában vannak azzal,hogy igenis jól néznek ki,és büszkék rá. "

no,ez a baj...

mire buszke???arra,hogy anyu-apu kifizeti a szolit-mukormost-kozmecicust-fodraszt es ez a vilagvege???

el kell menni dolgozni szepen es maris nem az lesz a legfontosabb,hogy buszke legyel,hogy jol nezel ki,ha mondjuk lehuztal 8 orat egy kozert kasszajaban es azt sem tudod,hogy merre nezz a fejgorcstol...

2011. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mi az hogy "nem az én súlycsoportom" ?Ezze lszerintem tökéletesen bebizonyítottad amit a szép nőkről gondolok, köszönöm:)
2011. nov. 17. 20:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Én például büszke vagyok arra,hogy megdolgozom azért a pénzért,amiből saját magam csinálom a műkörmöm.Sem anyuci,apuci meg főleg nem áll mögöttem..

Ezen kívül se szoli,se póthaj,se műszempilla,se szilikon,se semmi...alapból kreol bőröm van(kedves trolloknak előre:nem vagyok roma származású),hosszú hajam van,természetes sötétbarna és ki tudom magam sminkelni úgy,hogy az kihangsúlyozza az adottságokat anélkül,hogy egy tonna vakolat lenne rajtam.

Ha nem a 100% plasztik nők,hanem a természetes szépségű lányok után futnának a férfiak,akkor egyből találna a kérdező is olyan lányt,aki szép és intelligens is.

Ha meg a szép annyit takar,hogy műhaj,műszempilla,agyonszolizottság,tonnányi vakolat,műköröm túlzásba vitt együttese,akkor nem tudom mégis mit vártatok...az ilyen lányok általában a belső ürességüket kompenzálják ezekkel...egyértelmű,hogy nem lehet velük értelmesen kommunikálni.


Persze tisztelet a kivételnek,mert van olyan is attól függetlenül,hogy még nem találkoztatok vele :)

2011. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 cynic ***** válasza:

"Nem fog senki a külsőd mögött rejlő belső értékeiddel foglalkozni,amíg te sem vagy képes a felszínes picsogások mögött meglátni a valódi személyt."


mert egy, a külsejével kérkedő, beképzelt, ostoba p.csa aztán kib_szott nagy belső értékeket tartogathat (a pináján kívül).


hagyjuk már ezt a gyökér "NEÁLTALÁNOSÍÍÍTSUNK ME MI NŐŐK VAGYUNK" szöveget. akiről lerí, hogy hülye, azzal nem kell foglalkozni, és főleg nem kell a "valódi személyének" keresésére pazarolni az időt, függetlenül attól, hogy néz ki.

2011. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!