Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » An olyan csaj kozuletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

An olyan csaj kozuletek akinek volt arab pasija vagy van es muszlima vallasa?

Figyelt kérdés
par szoba a tapasztalatokat roluk.....
2011. nov. 17. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
أباالجليفة
2011. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Házaspárt ismerek ilyet.

Náluk sosem volt gond, de sok rosszat is hallottam, bár én fenntartással kezelem ezeket. A fele gondolom ugyanúgy mint általában mindennek rosszindulatú túlzás.

2011. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ismerősöm semmit sem beszél, iker gyerekeik vannak, mindkettő osztálytársam volt, arab névvel, magyar anyanyelvvel.

A másik barátom, félig arab, ő is magyar, ez az anyanyelve, ismeri az arab kultúrát és a nyelvet is.

Semmi olyan szokása nincs, ami egy európai ember számára elviselhetetlen. Nem járnak csadorban, nincs feleségalazás és poligámia.

Ezért mondom,hogy a fele baromság.

2011. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Köszönöm, hogy törölve lett a hozzá szólásom. Remélem, ha majd Európában is elszaporodnak ezek az állatok, titeket fognak elsőnek halálra kövezni.
2011. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ugy velem, minden nemzetbe es vallasba kulon bele kellenne nezni az embereknek mielott intelkeznenek es altalanositanak, mert rolunk magyarokrol sokan csak ugy velekednek hogy loposak!sok helyen ki is van irva magyarul!!! ne lopj magyar!!! ne ez ma mi??!!!
2011. nov. 18. 17:48
 6/11 TijuMK ***** válasza:
nekem arab a barátom de én római katolikus vagyok :)
2011. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TijuMK ***** válasza:
40%

ja igen, tapasztalatok. A vallás téma eléggé tabu mert állandóan összeveszünk rajta, sose tetszik neki az enyém, na jó nekem se mindig az övé. De már 2 éve vagyunk együtt, nem kényszerít arra hogy csadorba járjak nem szokott verni vagy uralkodni rajtam semmi ilyesmi, jó a mellem nem szereti ha kilátszik a ruhából. Hidegen hagyja hogy én megeszem a sertést sőt kedvenc kajám, meg hogy van hogy iszok 1-2 pohár akármit, őt nem kínálgatom és nem előtte csinálom és neki másik edényben főzők. Emellett ő is jól főz (jobban mint én:D), nagyon szeretem az arab ételeket.

Jóban vagyok a családjával is, családtagnak tekintenek engem, sose szólnak egy szót se hogy a kereszt lifeg a nyakamban.

Vallással kapcsolatban, néha felidegesítem magam hogy mér járkál állandóan a mecsetbe meg mér kell csinálni a ramadant meg ilyesmi, de ő teljesen türelmes velem és elmondja 100.jára is hogy ez neki mért "jó". Bár többnyire az a vége hogy olyan érzésem van hogy én vagyok az önző:D De az tény ha bele lendülünk hogy mit mond a biblia és mit mond a korán akkor a végére úgy összeveszünk hogy fél napig nem szól hozzám.

Ennyit tudtam így összeszedni tapasztalatok terén, ha még érdekel valami kérdezz nyugodtan ;)

2011. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem török pasim van és muszlim...

És imádom, bár nem házasodhatunk:(

de ennek ellenére megad nekem mindent és hozzá sem lehet hasonlítani a magyar pasikhoz

Az hogy a médiába a negatív oldal került be

Nem kell messzire menni, magyarországon is számos család van akiket bántalmaznak a férjek

2011. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kata212 válasza:

Na igen, ez egy érdekes kérdés. A férjem, fél év után vett el feleségül, és változott a kapcsolat a házasság után. Először is: előttem volt egy barátnője, aki miniszoknyákba járt, és nem volt erről lemondani, 7 évig voltak együtt, és soha nem vitte haza Jordániába.

Az igaz, hogy nagyon tisztességesek és nagyon nagy az igazságérzetük.Viszont a házasság után változnak a dolgok. Utána már nem mehetsz vele, a fiú barátaihoz, mert a vallás tiltja, kivéve ha van más nő is a társaságban. Másfajta világot élnek, nem rosszabbat mint mi, viszont nagyon másabbat. Náluk a család (az otthoni) a barátok a legfontosabbak. Elsősorban férfiakra gondolok. Bár az én férjem ezt nem érezteti, mégis képes belemenni akármennyi veszekedésbe, hogy találkozhasson naponta a barátaival. Ők ilyenek.Ha ezt elfogadod, boldog leszel. Ha nem, akkor így jártál...

2011. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen működik a kapcsolatom, mivel nem születésemtől vagyok muszlima, így sokat kérdezek a párom családjától, igyekszem ezeket megfogadni, így én tőlük tudok tanulni. Békesség, szerelem, szeretet, mind a közös vallás alapján. Alhamdoulillah!
2012. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!