Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen metakomunikációs jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen metakomunikációs jelek mutatnak arra beszélgetés közben, hogy a lánynak bejön a fiú?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokat mosolyog, nevet a viccein, flörtölő, csábos pillantásokat vet, figyel a testartására, mély szemkontaktus..stb.
2011. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Darabolo ***** válasza:
44%

Hány éves vagy? Aki ismer ilyen szavakat, az tudhatná. És ne csak ezt nézd hanem a mimikát, és testbeszédet is.

Pl keresztbetett láb ami feléd néz közben a kezével hátra támaszkodik- magabiztosságot, vagy flörtöt jelent(a helyzet adja)

-ha nevet a béna vicceiden

-ha folyton mosolyog mikor beszéltek

-ha kicsit lehajta a fejét, és szendén lenéz a földre mikor a szemébe nézel

- ha zavarba jön ha bókolsz neki, és nem csak -uhh köszi, nem mond már nem is

-de szerintem ha elhivod egy kávéra, teára már akkor kiderül, igen v nem.

Ha nem akkor minden gáz nélkül visszautasitott, mindketten tudjátok hogy miről szolt de nem foglalkoztok vele, és a kapcsolat még maradhat barátság.

Ha elmegy akkor meg sok sikert.

TERHES VAGY!!!

2011. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vigyorog mint a töklámpa a semmin is, olyan nyálasan húzza a szavakat, le föl méregeti a srácot, igazgatja a haját-ruháját, vissza kérdez!!!!
2011. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

amúgy 13 vagyok, tehát nincs sok tapasztalatom ilyen téren :)

2011. nov. 17. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:

20:48


Miért teszik sokan oda a válaszuk végére, hogy "Terhes vagy!", amikor, valójában nem is az az illető???

2011. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Darabolo ***** válasza:
Keress rá a fuckyeahgyik-ra a neten és rájössz :)
2011. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Darabolo ***** válasza:
2011. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt imádom,minden nap nézem :D
2011. nov. 17. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

20:48 vagyok


Szerintem hülyeség az a honlap, de azért biztos vannak értékelhető bejegyzések is.

Így sem tudom még, hogy miért teszitek hozzá... :-D

18/F (lassan 19)

2011. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!