Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy akit évekig szeretem (egyoldalú volt az egész) az most szeresen? Volt valaki ilyen helyzetben rajtam kívül, ha volt kérlek írd le hogy hogy végződött. Köszi.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

én majdnem 2 évig szerelmes voltam egy fiúba akivel ugy tünt h lesz vmi de aztán mégsem aztán egyszer csak elkezdett utánam érdeklödni probálkozott mondom jolvan akkor vadászat indul végülis dobta a barátnöjét és rámhajtot

nemsokára fél évesek leszünk :) <3 és nagyon szeretjük egymást !!! szval Happy End

2011. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől valahogy nagyon boldog lettem és megint 1percre érezttem amit régen,de az eszem azt mondja h ne csináljak semmit (nem is fogok ) belefáradtam,és elértem h ne szeresem már. Szóval lehett h az én történetem nem úgy fog végzőni, mint a tiétek,de kitudja.
2011. nov. 17. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt egy lány akivel összejöttem nagyon szerettem de ő elhagyott. Két év után felhívott és elkezdett rám nyomulni de addigra már lett egy gyereke a pasijától. Én nem tudtam mit kezdeni a dologgal 23 éves voltam. El is hagyta miattam a pasast akitől a gyereke volt. Én a csajra már csak barátként tudtam nézni hiába is törte magát. Segítettem neki amit tudtam helyreraktam a fickója agyát (ez elég nehéz volt persze mert ki akart nyírni)...

A lány végül látta hogy nem érzek iránta úgy mint rég és visszament a pasijákoz. Azóta még egy gyereket szült neki.

Amúgy az az igazság hogy én nagyon szerettem azt a lányt. Még ma is szeretem...Ő volt az életemben a legjobb dolog talán. De nem tudok a helyzetnek semmit sem csinálni és muszáj voltam kiábrándulni belőle.


(Szóval szerettük egymást de nem egy időben)

2011. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha hàt az szar,megtom érteni a döntésedett. Köszi a választ :)
2011. nov. 17. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt, de aztán bele lógott a kezem a bilibe.
2011. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez általában nem arról szól, hogy hirtelen megvilágosodik, hogy belédszeretett. Ez ilyenkor hiúsági kérdés. Velem is volt már olyan, hogy szakítottam valakivel, mert nem éreztem a szikrát, aztán mikor egyedül maradtam, rájöttem, hogy mégiscsak kéne... de én neki akkor már nem. Erre csak még jobban "belezúgtam", de nem igazi szerelem volt. Aztán olyan is volt, hogy én voltam halál szerelmes valakibe, aki belém 2 év alatt nem. Aztán eltelt pár év és ott kepesztett az ajtóm előtt, hogy bánja már az akkori hozzáállását. Hát bánhatta is, mert akkor én már letojtam. Olyan amúgy nincs, hogy egyszer csak úgy magától beleszeretsz valakibe x év után, ha addig nem jött a vonzalom.
2011. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!