Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ez a mondás igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ez a mondás igaz?

Figyelt kérdés

"Akiért bármit megtennél, annak Te sose leszel elég jó." Mert nekem nagyon úgy tűnik,hogy igen.

Van egy lány az osztályban akibe fülig szerelmes vagyok és bármit megtennék érte,de nem hiszem,hogy van esélyem. Szoktunk beszélgetni,meg órákon rám szokott mosolyogni és szereti a vicceimet,de nem hiszem hogy tetszem neki. És ha mégis, azt hogyan deríthetném ki?


2011. nov. 18. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is felejtsd el ezt a hit dolgot. Vagy tetszel neki vagy nem. Tudjad. Derítsd ki, vagy tegyél érte hogy egyik vagy másik legyen.
2011. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

viccen kívül...hány éves vagy? (mert nem mindegy, hogy egy 11 éves vagy egy 18 éve írja ki a kérdést).

legalábbis, ha 11 éves lennél, akkor ezt mondom: még rengeteg időd van megtalálni a nagy Ő-t, és nem legyél elkeseredett, ha ez nem sikerül első pár próbálkozásnál.

végülis ezeket az idézeteket csak egy személy kitalálta, akinek erről ez a véleménye, de nem biztos, hogy mások is így látják ez helyzetet...sőt lehet, hogy pont azzal jönnek össze, "akiért bármit megtennének", és "elég jók egymásnak".

viszont ha 18 éves vagy, akkor ezt mondom: sose add fel! mindig keresd az alagút végén a fényt! mi az, ami a legrosszabb és megtörténhet? -egyedül fogsz meghalni...


egyébként komolyra fordítva a szót! ez az idézet csak akkor igaz, ha te annak hiszed! valahogy próbálj sokkal pozitívabban gondolkodni, és ha tetszik egy lány akkor ne ezen gondolkozz: "Akiért bármit megtennél, annak Te sose leszel elég jó.", hanem menj szépen oda hozzá...ismerkedj vele meg...beszélgessetek...PRÓBÁLKOZZ!...és nem bújj minden csaj elől e mögé az idézet mögé...

bátran próbálkozz, és biztos, hogy találsz olyasvalakit, aki tökéletes lesz számodra, és ő is viszont szeret téged.

én special nem hiszek ebben az idézetben...és mint mondtam már, neked kell eldöntened, hogy igaz-e...ha hiszel benne, akkor szerinted igaz...

2011. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is mindig így volt. Itt van egy srác. Mindenben segítek, indig számíthat rám, mindent megbeszélünk... volt már köztünk csók is meg kézenfogva járás ölelkezés. Mégse lesz belőle semmi (de azért még reménykedem) pedig én bármit megtennék érte...
2011. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!