Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az a mondás, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, hogy minden zsák megtalálja a maga foltját?

Figyelt kérdés
Vagy valaki örök életebe vénlány vagy agglegény marad?
2011. márc. 31. 08:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak egy mondással tudok válaszolni, mert ez nagyon kapcsolódik a kérdésedhez: Aki keres, az talál.

Csak az találja meg a foltját, aki tényleg akarja is, tesz is érte. Ha nem teszel semmit, nem fejleszted magadat, önismeret, tudás, vagy akaraterő terén, ne várd, hogy majd a sült galamb a szádba repül.

2011. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem igaz.Csak a szűklátókörűek hiszik ezt,és a szerencsésebbek.

A természet nem rendezi el azt hogy mindenki megtalálja a párját,bár sokan szeretnék ezt hinni.

Az sem igaz hogy aki keres az talál.Mindenki keres,ki hangosan ki némán,mégsem találnak semmit vagy jobb esetben csak morzsákat.

2011. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a másodiknak nincs igaza.

Akiket én ismerek, és még egyedül vannak, azok olyan zsákok, akikről mindenki tudja, hogy nem a hozzájuk illő foltokat keresgélik. Magyarán, amíg nem adják lejjebb az igényeiket, nem fognak társat találni, mert finoman szólva nem néznek ki olyan jól, mint azok, akik bejönnek nekik. Férfiben és nőben is van ilyen.


Mindenkinek lehet párja, ha a valóban hozzá illők közül keresgél.

Szerintem nagyon ritka, ha valaki úgy marad egyedül egy életen át, hogy akar párt.

Talán százezerből egy.


Senkit nem ismerek, akinek még nem volt szerelme (legalább egy ideig).

30N

2011. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Ha a lejjebbnél is lejjebb adtad az igényeid, mégse "jössz be" az égvilágon senkinek, akkor lehet hogy így is marad (tapasztalat). Az hogy néha rámosolyog egy 15éves, nem nagy siker így 25 fele.... Viszont rájöttem hogy nem talán minden zsák lyukas, lehet hogy valaki azért nem talál foltot mert nincs neki. :) (24/f)
2011. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs a másodiknak igaza. Ha valaki valamit nagyon akar, azt eléri, nem csak sajnáltatja magát, hanem tesz is érte, az megtalálja a foltját.

Csak nem szabad az első nehézség után feladni a dolgot, mert úgy tényleg nem fog menni.

Nincs szerencsés, vagy nem szerencsés, olyan van, aki akarja, vagy aki nem akarja, mert nem képes akarni.

2011. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A zsákhoz és a folthoz kell egy ügyes varrónő. Magától nem repül a folt a zsákra.

Lesz párod, ha megdolgozol érte, lesz elegendő ön- és társismereted, és nem ideálokat kergetsz, hanem a tökéletlennek is megadod az esélyt. Első látásra senkiről nem derül ki, jó lesz-e zsáknak vagy foltnak. Meg kell ismerni a másikat. Ha viszont valamiért nem akarod megismerni, és elhajtod, lehet, hogy pont az igazit hajtottad el.

2011. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Minden zsák megtalálja a maga foltját, csak a cérna minősége az ami különbözik.
2011. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon nagy igazságot írt le: azok, akik folyamatosan egyedül vannak vagy minden kapcsolatok rövidéletű, azok megtalálják a foltjukat, csak nem felel meg nekik, ezért elbodják. Pedig amíg ilyen a hozzáállás, addig nem érdemel jobbat.
2011. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Van aki "vénlány" van aki agglegény marad, de ez lehet választás, életfelfogás kérdése is. Ha arra gondolok, hogy mindenkinek megvan valahol a párja, rögtön eszembe jut, hogy akkor elég egy embernek rosszul döntenie és akkor már mások sem fogják megtalálni foltjukat.

Olyan, hogy valaki nem kellett senkinek és azért maradt egyedül, szerintem nem nagyon van; inkább olyan aki folyamatosan elszalasztotta a lehetőségeit, vagy esélyt sem adott neki.

2011. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az utolsót cáfolnám, én azért vagyok (és valszeg maradok is) egyedül, mert nem kellek senkinek. 25/F
2011. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!