Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gontoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki a velem szembe lévő terembe jár . Amikor vele szembe megyek végig engem bámul de , amikor a közelébe érek lassan elfordítja a fejét . Ha néz és közben a szemébe nézek Ő gyorsan elpillant ...

Ha Ő jelenik meg és én kezdem el nézni rámnéz és olyan flegma pillantással elfordul . De , ahogyan észrevettem másokat nem szokott úgy nézni mint ahogyan engem .

Tetszhetem neki? Hogyan tudnám magamra felhívni úgy a figyelmet , hogy ő kezdeményezzen . Én rámosolyogni nem tudok . xD

Ő 18 én meg 15 éves vagyok .


2011. nov. 18. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Én konkrétan semmit.
2011. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nyugodtan szólítsd meg!

Szerintem tetszel neki, csak zavarban van! Én is ilyen voltam. Hidd el nem lesz baj belőle, ha te kezdeményezel!

2011. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
asaját korosztályodban keress
2011. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem krumpli
2011. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez rohadtul nem jelent semmit. Egyik barátnőmnek volt idegesítő szokása, hogy ha egy fiú megbámulta egyből azzal jött, hogy biztos tetszik neki. Azóta szoktuk azzal szekálni, hogy mikor megyünk az utcán és ránknéz egy fiú, összesúgunk: Láttad, hogy nézett? Szerintem meg akar minket erőszakolni!!
2011. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!