Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa fétis, aminek a szexhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa fétis, aminek a szexhez semmi köze. Lehet ilyen? Mit gondoltok erről? Mások gyanút foghattak? Többi lent

Figyelt kérdés

engem 13 éves koromban elkezdett egy bizonyos dolog foglalkoztatni és annak a gondolata nagyon felizgatott. Szóval egy bizonyos dolog, aminek a szexhez semmi köze. Hogy mi ez a dolog, azt nem akarnám itt leírni. szóval valami, amit ha bárki megcsinálna velem, az nagy élvezetet okozna, és ez a dolog valaki másnak teljesen hétköznapi játék lenne csupán. Akkortájt egyszer ismerősökkel mentünk olyan helyre, ahol ezt meg lehet csinálni és kértem őket, hogy játszanak velem ilyet. És megcsinálták velem, és nem tudják, hogy ezzel nekem mekkora örömöt okoztak. Többször is játszottuk ezt. Lehet, hogy ebből sejtik, hogy ez nálam micsoda?

(Persze majd barátnővel lenne jó ezt kipróbálni. Ő mit szólna ilyenhez, ha elmondanám neki és kérném, hogy játszunk ilyet? Szívesen játszana velem olyat, aminek a szexhez semmi köze, de nekem nagy élvezetet okozna?)


Nézzétek el nekem h nem írok konkrétumot. Csak érdekelne a véleményetek erről az egészről.


Rendes válasuokat előre is köszönöm


2011. nov. 12. 15:18
1 2
 1/13 Vicuska87 ***** válasza:
A körülmények teljes tudattalanságában, erre a kérdésekre nem lehet választ adni!
2011. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez így qrva nehéz.

Írj konkrétumot. Úgyse tudjuk ki vagy. És soha nem is fogjuk tudni.....mert így a kérdésed értelmetlen.

2011. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
televan elmebetegekkel az ország,egy atombomba kéne ide
2011. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi ez a dolog?
2011. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Konkrétumot! Nyugi, itt úgy sem tudja senki h ki vagy, nyugodtan leírhatsz mindent, különben senki nem tud választ adni a dologra.
2011. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
a lényeget nem tudatod a válaszolni akarókkal, akkor mégis, hogy gondolod, hogy rendesen válaszoljunk?
2011. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem szeretnél konkrétumot írni, még névtelenül sem egyszerű felvállalnia magát az embernek, de ennek hiányában nem könnyű válaszolni.


Páromnak több féle fétise van, tetkó, piercing, cigi és én belementem mindegyikbe, mondjuk nem volt nehéz, alapból olyan típus vagyok, aki rajong ezekért, bár szexuális játszadozásként előtte nem fordult meg a fejemben.


Gyanút foghatnak, ha közben feláll és kielégülsz, nem tudom, hogy működik ez nálad.

2011. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
látod h lehet, nem hiszem h gyanús nekik, sztem simán megcsinálnám még ak i s ha tudom h fétis 20
2011. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Írd már le,hogy pontosan mi az a dolog?!
2011. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi, kedvesek vagytok h így bíztattok h írjam le.

sajnos már így is volt aki elmebetegnek nevezett, hát ha még leírnám. arra gondoltam h ha senki nem szól be, akkor leírom, de most már biztos nem.

Nem írom le de mondok egy példát mihez lehet hasonló. pl. tegyük fel h egy gyereket felvesz valaki, a kezénél fogva felemeli és így körbe-körbe forgatja, és mindegy amúgy h ki az aki ezt játssza vele, milyen nemű, stb. Csak a játék a lényeg és ez okoz különös örömöt. de nyilván ha egy olyasvalaki játszaná ezt vele, aki tetszik neki, úgy még nagyobb öröm lehet.


csak érdekelne, mennyire furcsa az ilyesmi, az ilyen fétis, aminek nincs köze a szexhez és a partner nemétől is független, dokumentáltak-e már hasonlót, stb.

2011. nov. 14. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!