Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszenek az izmos, fitness modell alkatú férfiak?

Figyelt kérdés
De nem ilyen 120 kilós profi testépítőkre gondolok.
2009. máj. 11. 00:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Ők legtöbbször homokosok, selyemfiúk, meleg filmek állandó szereplői.
2009. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha agyonszolizott, gyantázottmellkasú, karcsú szépfiú, akkor nem tetszik. Szóval a kifejezetten fitness-csávók nem jönnek be egyátalán...

Ha egyszerűen egy izmosabb férfi de nem címlapfiú, úgy oké, a lényeg, hogy ne legyen túl vékony. Jha és legyen borostás :)

22/L

2009. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem jön be. Egy alap izomzat lehet, de semmi több. Kifejezetten visszataszítóak nekem az ilyen csupaizom srácok.

25/L

2009. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
33%
az előző válaszolóknak nekem százszor inkább az ilyen típusú pasik jönnek be mint a szemüveges okostojás mamakedvence kockafejek nyugodtan lepontozhattok! 17/L
2009. máj. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

"nyugodtan lepontozhattok"

kérésed parancs.

2009. máj. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszenek, ennek ellenére még egyetlen ilyen párom sem volt. :)
2009. máj. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Kan vagyok, ezért már eleve lepontoztok, de akkor is leírom a véleményem:D

1. Tecceni biztos, hogy nem, ugyanis az teTSZenek... Tanuljunk már meg írni, könyörgöm...

2. Ahogy észrevettem, ez a kifejezetten izomagy nem tetszik nekik, inkább az átlag férfias alkat... Azaz ne legyen se kövér, se vékony, legyen rajta izom, de ne mindene az legyen... Szal az átlagos:)

-Reaper-23/F

2009. máj. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
nekem nem jon be
2009. máj. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Nekem inkább a 120 kg-os profik jönnek be. Nem egy lenyalt hajú selyemfiú!
2009. máj. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem azért nem jön be ez a típus, mert úgy gondolom, ezek a "férfiak" többet pózolnak a tükör előtt, mint egy átlag nő. Aki állandóan a testével, az izmaival, a bőrszínével van elfoglalva, folyton a külseje építgetése körül forognak a gondolatai, az nekem férfiatlan jellem. Ok, ne legyen egy férfi ápolatlan, testileg satnya, de azért a ló túloldala se tetszik.
2009. máj. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!