Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok mosolygással, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mosolygással, kedves beszéddel lenne nálatok egy nagyobb darab pasinak esélye?

Figyelt kérdés

Suliban próbálkozok de még nem sok sikerem volt, de már nagyon szeretnék valakit.

187 cm 115 kg 21/f


2011. nov. 19. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem, mert fiú vagyok, és a lányokat szeretem. De lányoknál se, kedvességgel nem érsz el semmit, mert csak a külső számít nekik. Fogyj le, mert különben nem lesz bnőd!
2011. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan lány akinél igen :) Csak sajna nem mindegy milyen körökben keresgélsz :S Pl a pláza p*csáknál esélytelen (bocsi)....de sajna így van...

Az én párom is macis, és nekem nagyon bejött a sok mosolygás és kedvesség...:) És már több éve együtt vagyunk :)

Szerintem biztos találsz olyan lányt, de ha eltökéltebb lennél, akkor egy kicsit dolgoznál az alakodon :) (ezt nem bántásból)


L21

2011. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, a nőknek ez jön be. Mondjuk nem árt, ha pénzed is van, de soknak elég a nagy test is.
2011. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére minden ember más, sok lánynak bejön ez a macis külső. DE azt azért jó, ha tudod, hogy sajnos a lányok többségének egy kedves, mosolygós pasi barátnak tökéletes, párkapcsolatra kevésbé. Valahogy a lányok úgy vannak beprogramozva, hogy a bunkó görényekbe zúgjanak bele. Sajnos ez a helyzet, én is lány vagyok.
2011. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ma 10:59


én is lány vagyok de nem értek veled egyet...bocsi...persze vannak ilyen lányok akik így vélekednek DE NEM mind!!!


L21

2011. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én se azt mondtam, hogy mind!!! Az első mondatomból azt hittem ez kiderül. Én személy szerint szeretem ezt a típust, volt barátom is ilyen volt és imádtam hozzá bújni. De ha nagy általánosságban beszélünk, azért lássuk be nem az ilyan pasik a kelendőek.
2011. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát igen van benne valami...bár nekem pont az ilyen pasik nem jöttek be soha :) sok balhé meg hasonlók....:S :)
2011. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 WhiteLabel ***** válasza:
Szerintem próbálj meg lefogyni, kondizni, küzdősport, úszás, bármi, étkezésedre oda kell figyelni mellette, nem nagy cucc az egész hidd el. Az első pár hét rossz, de utána megszokod, és már nem is akarsz annyit enni, és lételemed lesz a mozgás.
2011. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

szóval tök mindegy milyen a belsőm, a végén a külső fog dönteni. és csak reménykedhetek, hogy a lánynak bejönnek az ilyen testalkatú férfiak.

sokat fogytam mostanában, de lassan megy mert semmi időm nincs szinte komolyabb sportra. persze biztos meg lehetne oldani, de örülnék ha már így meg tudnám fogni a lányokat, tudom hülye hozzáállás :)

amúgy nen akarok plazacicat vagy gazella testű lányt, csak valakit akivel kölcsönösen szeretni tudjuk egymást. úgy érzem hatalmas szeretet van bennem csak senki nem veszi észre.

barátzónában voltam már, soha többet, ennyire még én se vagyok mazohista :D

2011. nov. 19. 11:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Pusztán kedvességgel és mosolygással akkor sem érsz el semmit, ha nem vagy kövér.
2011. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!