Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány hogy le van törve egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány hogy le van törve egy kis darab a fogamból elöl? 17L

Figyelt kérdés

Nem vészes, mindkettőből csak egy picike darab, de azért látszik. Amúgy egyenes a fogsorom, és ápolt is, nem sárga meg lyukas..csak ez. Megcsinálni aztmondta a fogorvos, csak úgy lehetne, hogy koronát rá, de azt nem szeretném, mert egészségesek:S

köszönöm a válaszokat!:)


2011. szept. 11. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem az, ettől még símán lehetsz nagyon szép lány :)

21/f

2011. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szar a fogorvosod szerintem, nekem a fél fogam letört elől, simán megcsinálta korona nélkül.
2011. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt, vagy priviben küldj egy képet amin mosolyogsz, és megmondom, hogy hátrány-e vagy sem. (Nyugi semmi hátsó szándék a részemről, nem szeretek neten csajozni.)
2011. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hátrány. Nekem is le van törve egy kicsi elöl a 2 fogamból, de szinte alig látszik. Amikor kisebb voltam állandóan rohangáltunk a suliban a folyosón, és összeütköztem haverommal :D. Egyébként nekem is koronát akartak rá tenni, de nem mentem el megcsináltatni amikor meggyógyult.


19/F

2011. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem vagy a maúnika sóba való, akkor nem gáz.
2011. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
2011. szept. 17. 20:33
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit, milyen szép lehetsz :) Már csak így az arcod alsó feléből is. :) Az ajkaid meg.... húúúúú :D Zöld pacsit ide, ha nem érdekelne téged, hogy le van törve a foga!!! :) Engem ugyan nem érdekelne :)
2011. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Roma-e vagy?
2011. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, aranyos vagy!:) az arcommal semmi gondom, nem különleges, inkább olyan átlagosan szépnek mondhatnám..csak aggaszt a fogam..:/

Priviben esetleg küldhetek képet is:))

2011. szept. 17. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!