Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogyha megbizonyosodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogyha megbizonyosodok arról, hogy tetszik nekem, már nem leszek neki érdekes. Jobb egy kicsit még a huzavona?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 15:24
 1/2 mus musculus ***** válasza:
Határozottan NEM! A legtöbb csaj pont így k*rja el, ahogy te. Húzza a pasi agyát, aki - jogosan - esélytelennek könyveli el az ügyet és továbblép. Hagyd abba minél előbb!
2011. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy fiú akibe bele vagyok zúgva. És az elejétől tudja, hogy tetszik nekem... tisztában van vele úgymond és nem is akarom tőlem semmit. Pedig jó barátok vagyunk mindent meg tudunk beszélni, segítek neki. Úgymond evidens lettem, hogy ott vagyok és így már nem is vagyok érdekes... Na mindegy nem értem a fiúkat. De nálad gondolom nem ez a helyzet. ha a fiú is akar tőled valamit akkor nyugodtan add tudtára hogy benne lennél a dologban :)
2011. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!