Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha egy pár pl. az utcán nyalja-falja egymást?

Figyelt kérdés

Személy szerint engem kiráz a hideg és undorítónak tartom. Szerintem ez magánügy és aki ezt teszi, az csak felvágni szeretne a párjával. Nem igaz, hogy nem tudnak félrevonulni, vagy valami.

Nem féltékenységből írom, van barátom..de szerintem ez nagyon szánalmas. Szerintetek?


2011. nov. 19. 20:17
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nekem még a kézfogás is határeset..
2011. nov. 19. 21:32
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg azért nyalják falják egymàst mert k*rvára leszarják a mások véleményét. Akit zavarja ez az ne nézze. Ennyi! Nem kell tovább tárgyalni. Ez meg egyáltalán nem szánalmas... Az aki úgy gondolja hogy gáz az a szánalmas.


20/f

2011. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...
2011. nov. 20. 08:00
 14/32 anonim ***** válasza:
24%

"Esetleg azért nyalják falják egymàst mert k*rvára leszarják a mások véleményét. Akit zavarja ez az ne nézze. Ennyi! Nem kell tovább tárgyalni. Ez meg egyáltalán nem szánalmas... Az aki úgy gondolja hogy gáz az a szánalmas.


20/f"


Akinek meg az illemtan szánalmas az a SZÁNALMAS:) bocs, de elég szánalmas aki nem tud kulturált lenni.

2011. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy szereted a párodat és ezt a nyilvánosság előtt is kimutatod, semmi köze e kulturáltsághoz, amíg a pár a jóízlés határain belül marad, és nem akarják egymást megszexualizálni mondjuk egy tömött járművön.
2011. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi nem kulturált? Ez a természet rendje hogy a szerelmesek bárhol is vannak, bármilyen körülmény közepette is nem másokkal hanem egymással foflalkoznak. Ez pedig egyáltalán nem kulturátlan. Inkább az olyanokkal kéne foglalkozni aki pl utcán köpdösi ki a nyálá a cigifüstöt más ner arcára fujja, vagy olyanokkal aki köhög ès b*szik a szája elé tenni a kezét... Nem vágom hogy mért uavar titeket ha más pár egymással foglalkozik. Max talán féltékenység vahy nem tom.


20/f

2011. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy mit csinálnak, hanem arról, hogy milyen mértékben.
2011. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van miért ne ehetnéd a tésztát kanállal vagy kézel megfoghatnád a húst egy étteremben? Ha jól esik miért ne?:) Az a természet rendje, hogy egyél.Sőt kedved szerint még büföghetsz is hisz annak is ki kell jönnie!:D Ez a természet rendje. Értem én miről beszélsz:)
2011. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
47%

tegnap 20:17


Azt kifelejtetted, hogy miután jól lakott nyugodtan finghat is egy recsegőset, mutatván ezzel, hogy fincsi volt a kaja, és beindult a bélműködése. Meg ugye ez is a természet rendje. :D

2011. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
72%

Jól teszik, ha nyalják falják egymást. Nincs beleszólási jogotok.


Ti a kérdezővel együtt depressziós pancserek vagytok. Ennyire fáj nektek, hogy senkinek sem kelletek vagy az esetleges kapcsolatotok bukott hideg? Nevetséges, hogy a kérdezőnek még az is fáj, hogy egy pár megfogja egymás kezét. Na ez a szánalmasság tetőfoka.


Tipikus arrogáns-depressziós emberek vagytok, akiknek az a céljuk, hogy minél jobban visszahúzzák egymást. Ha nektek nem lehet jó, akkor másnak sem - ez szerint a mentalitás szerint éltek.


Egyébként tökéletesen igaza van a 22:08-as válaszolónak.

2011. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!