Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is idegesít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesít ha egy pár nyalja-falja egymást?

Figyelt kérdés

mondjuk ülsz egy társaságban, és előtted fél percenként csókot adnak egymásnak vagy ilyenek


engem az is idegesítene ha az én csajom csinálná velem, de hál istennek enm ilyen


egyáltalán ezt miért csinálják egyesek?


2010. jún. 1. 17:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Mert jó, és hagy csinálják amíg megtehetetik! TE meg ne irigykedj :D Ha nincs csajom engem is zavar, de ha van csak mosolygok rajtuk :)
2010. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

talán azért csinálják, mert megkívánják egymást. És nem gondolják cikinek.

Én pl nem szeretném ha barátnőm falna a villamoson, vagy egy társaságban. Jó, egy puszit néha néha nyomunk a másik arcára, vagy a szájára, de nem nyalakodunk. Szerintem ez még rendben van.

Egyébként meg magánügy, senki nem kíváncsi az ilyenekre, szal én sem szeretem az ilyet. Csinálják otthon, vagy ahol nem látja őket senki.

2010. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
csak akkor idegesít ha két csaj csinálja egymással és nem dughatom a szájuk közé a faszom
2010. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

17:37 gondoltam hogy ez lesz az első, hogy irigy vagyok, de van barátnőm, és ő is ezen a véleményen van:D


17:12 ezt nem én kérdeztem ha arra gondoltál, viszont erről jutott eszembe

ez egyébként teljesen más kérdés

2010. jún. 1. 17:40
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
nem zavar kicsi fiu, én is folyamatosan ezt csinálom a pasimmal és ha vki beszól, úgy agyonvágom h meggörbül...idiotaaaaa
2010. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

szerintem elég szánalmas dolog, néha idegesít, néha nevetnem kell


Főleg a csúnya tinik csinálják ezt észrevettem

2010. jún. 1. 17:45
 7/24 Fke ***** válasza:
57%
attól függ hogy csinálják, mi szoktunk, de mi nem a "falós" stílusban. azt nevetségesnek találom
2010. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem!Miért idegesítene,mert szeretik egymást és ezt nem titkolják?
2010. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem, csak irigykedek rájuk és szívesen lennék a helyükben.
2010. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
persze nem is arról van szó, hogy titkolni kéne, de azért ha tegyük fel beszélek vele akkor ne álljon le fél perces nyelves tocsogós csókokra, mert arra (sem) vagyok kíváncsi
2010. jún. 1. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!