Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy ilyen fiút? 15/L

Figyelt kérdés
Ő tipikusan ilyen lányok kedvence. De nem az izmos, focista (vagy mit tudom én mi a menő) kategóriában hanem ez a cuki, visszafogott, kedves, naív srác. Akivel a lányok is könnyen megértetik magukat. Azt már tudom hogy rengeteg lány barátja van. De nem úgy (szerintem) hogy bele vannak habarodva hanem amikor el csípek egy egy szót (pl:- Áronka...) Akkor nem az jön le hogy bele vannak zúgva hanem, úgy nem is tudom.... Szóval nekem nagyon tetszik, csak kicsit taszít hogy annyi lány veszi körül, és mindig valakivel (szintén lány) szaladgál. Félre ne értsen senki nem meleg! :D Szóval hogyan kéne egy ilyen fiút elcsábítani? Elég nehéz úgy hogy mindig egy lánnyal van!
2011. nov. 19. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

15-16 évesen még ezek a srácok jönnek be mindig a csajoknak :DDD

Amúgy mittomén.

2011. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hát, ez nehéz:D de sztem a legegyszerűbb, ha mindig ott vagy, ahol ő, persze csak finoman, de ha mondjuk jár valahova délután, te is iratkozz be oda, és előbb utóbb úgyis szóba áll veled:D

18F

2011. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nahát.Figyelj először azt kell nézni hogy egyáltalán esélyed van-e....Mert ha az egyik lányhoz a sok közül úgy áll hozzá hogy "Ne na ő kell nekem" és tetszik neki a sok csaj közül különösen az egyik,meg látszik hogy érdekli ,akkor meg se próbáld vagy esetleg nagyon csekély esélyed lenne.vagy ha meg mindenkivel szembe közömbös akkor tudj még róla mindent érdeklődési köre és azok alapján hogy ki tetszik neki vedd le a lábáról.
2011. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előbbi válaszoló lennék .azt mondom kicsit a többi csajhoz képest csípd ki magad és próbálj jobban a Lelkivilágaba jutni és ott érintsd még egy mondattal belül akkor nagy esélyed lesz tovább. 16/f

f

2011. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ne bazz.. énis pont igy vagyok.. annyira idegesítő folyton csajokkal van és tök jó csajokkal:( de nem ugy .. inkább olyan barátnősen:) mondjuk egy kicsit buz.is is

de sajna énse tudok rájönni hogyan kéne:/

2011. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az!! :) Hát mostanában amúgy is én vagyok a legszínesebb a suliba. Mindenki szürke meg fekete én meg beállítottam egy rózsaszín, sárga, barna, szürke polár pulcsiba! :) Kicsit se tűntem ki! De jól esett!! :))
2011. nov. 19. 22:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom nagyon kicsípni magam, mert akkor már k**va lennék hozzájuk képest. Ez egy elit szak és mindenki divatosan öltözködik de én nem követem a divatot. :D
2011. nov. 19. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem meleg véletlenül? Tényleg nem bántásból, de nálunk az ilyen "cuki, csak lány haverjai vannak" pasi az meleg. És pont illik rá az a leírás amit Te adtál. Pl. őt is minden csaj becézve Lacikának hívja. Szóval előbb győződj meg róla, hogy hetero.
2011. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

xD Van meleg a sulinkba. De ő nem az!

Aki nálunk van az kérlek szépen a lányok ölébe ül, és az oldaltáskát a karján hordja, széles kivágott felsőkbe jár. Ja és hangoztattja hogy ő meleg. xD De ő nem az!!

2011. nov. 20. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!