Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábítani egy fiut vagy is meghodítani mert jól jönne?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Ki adta ezt a házit? A Madam? :-)
2011. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy jól jönne?
2011. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt jelenti hogy most jol jönne ha választ kapnék
2011. máj. 23. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kérem valaki válaszoljon mert fontos!!!!
2011. máj. 23. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg mindnetől függ ám!

1.Tetszel/szimpatikus vagy Neki?Ennek mutatta már jeleit?Ugyanis ha nem,akkor abszolút esélytelen.

2.Van kapcsolata,van valakije?Ha igen,eleve Te húzod a rövidebbet,hiába szeretnéd a srácot.Ez szinte törvény.Még akkor is,ha sikerül megszerezned,mert utána Te is el fogod veszíteni,tök könnyen.

3.Te mutattad már Felé annak a jeleit,hogy tetszik?Néma gyereknek anyja se érti a szavát.

4.Ismeritek egymást,jóban vagytok,van beszélő viszony?

Nah,ha ezek közül igaz több állítás is,akkor lehet esélyed.Akkor kezdj egyáltalán bele.Hogy hogyan,az csak Rajtad múlik,de fontos,hogy barátilag közelíts a kiszemelt felé,építsetek ki egy jó haveri kapcsolatot,és ha megvan a vonzalom is,arra már építhetsz.Amúgy erre nincs recept.Egyénfüggő,ki mire bukik.Alaposan ki kell ismerned,akit szeretnél meghódítani.Mik a gyengéi,mit szeret,mi vonzza egy csajban.

2011. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Én fiú vagyok, de nem tudnám leírni neked, néhány mondatban, hogy mi az, amivel el tudnál csábítani.

Mindenképpen kölcsönösnek kell lennie a közeledésnek, tehát ha például tetszenék neked és te is nekem, akkor sima ügy. De ha például nem tetszenél nekem és úgy próbálnál elcsábítani, akkor nem járnál sikerrel.

Ez ilyen bicikli, nincs tuti recept.

F/23

2011. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mekkora a tétje ? :D

meg hány éves vagy ?

2011. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!