Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ruhadarab amit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ruhadarab amit ha láttok egy lányon, jobban szemügyre veszitek miatta?

Figyelt kérdés

Nem tangára vagy melltartóra gondolok :)


Pl. én, ha egy lányon fekete bőrkabát van, valahogy ösztönösen jobban megnézem magamnak :)


2011. nov. 19. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Piros ruha.
2011. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ruha nélkül jó lenne :) Akkor biztos szemügyre venném :D
2011. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ilyen konkrét ruhadarabot, hogy fekete bőrkabát, biztosan nem tudok megnevezni. Viszont ha szoknyát vesz és magas sarkú cipőt, akkor nagyobb az esélye, hogy szemügyre veszem, mintha nadrág és lapos sarkú cipő van rajta. ;)


26/F

2011. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jah a piros ruhára én is beindulok XD
2011. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Piros ruha az tényleg feltűnő.


Ami után igazán megfordulok, az a cicanadrág top felsővel.

Remekül kiemeli a feneket :D

Magassarkúért annyira nem vagyok oda kivéve ha magasított talpa is van. Valamiért más :D



21F

2011. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

feszes nadrág, leginkább latex vagy bőr

imádom

pl http://www.youtube.com/watch?v=SFPslEo9WqM

2011. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A cicanadrágos lányok a gyengéim... :$
2011. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen igen, énis pontosan erre gondoltam.



21F

2011. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A piros dolgok nálam is, meg a sötétkékek is :)

Ja igen és vannak ilyen egyszínű, de feltűnően függőlegesen csíkozott testre simuló felsők, amik szépen kidomborítják az idomokat, azokat még nagyon szeretem :)

2011. nov. 20. 00:17
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a fehér edző trikó a kedvencem egy csajon, ha ehhez bézbolspakát vesz és lófarokba van kötve a haja, akkor ez annyira kicsinál, hogy akár fogatlan egy szemű troll is lehet, mert nem érdekelne :)
2011. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!