Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szex és new...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szex és new york mit akar bemutatni? Azt hogy hogyan kell átverni a férfiakat és kihasználni őket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

nem. azt hogy dugjál mindennap mással, utána röhögd ki a háta mögött és beszéld meg a barátnőiddel mekkora farka van.


egy undorító és szar sorozat, be kéne tiltani. mert rossz mintákat ad a tiniknek, akiknek még nincs kialakult viselkedésnormájuk

2011. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ma 10:15


én is így gondolom.....a barátnőm ezt nézi mostanában és nagyon idegesít mert egyre jobba olyanokat akar elvárni tőlem hogy az csak na és ez a hülye buta sorozat miatt van...

2011. nov. 20. 10:17
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Kb jol osszefoglaltad. Mindamellett nem tudom, hogy mi erdekes van 4 negyven feletti no sirankozasaban.

en egy fel reszt tudtam csak vegignezni, aztan nem birtam azt az alacsony szinvonalat, szinte ereztem, ahogy az agysejtjeim pusztulnak.

Jobb lenne, ha a baratnod nem nezne ilyeneket, de esetleg probalj meg beszelgetni vele, hogy mi az ami tetszik neki benne.

2011. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem értem mit keres benne egy transzvesztita boszorkányszamár. Végül is lóra is hasonlít de nem hiszem, hogy ennyi állat összefeküdt volna.
2011. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy dolog tetszik benne, Carry Bradshow (azt hiszem jól írtam) magyar hangja. Olyan mint a legkedvesebb unokatesómé, akit nagyon ritkán látok. Amúgy a sorozat egy fos. Engem szabályosan a hányinger kap el tőle. 20/L
2011. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

hogyan kell a rohadó nyugati kultúrát majmolni ami csak az élvezetek hajhászásából áll! hogyan ne legyen családunk!

a világ legundorítóbb sorozata!

2011. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Walk With Me ***** válasza:
68%

Hogy szinglinek lenni menő, a férfiak pedig szemetek.


(de a farkunk meg pénzünk néha jól jön.)

2011. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebben mindig néztük ezt a sorozatot a férjemmel,mind a ketten szerettük,jópofa film.Persze nem 16 éveseknek szól,a gyerekek biztos nem értik a lényegét.
2011. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 11:27


Én nem értem a lényeget pedig 26 éves vagyok...akkor én hülye vagyok??hülye vagyok azért mert úgy gondolom hogy egy butító sorozat ami hamis képet fest a való életről és a párkapcsolatokról??én kérek elnézést....

2011. nov. 25. 11:32
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Én régebben néztem, és nagyon szerettem. Azt hiszem az összes részt láttam. Ez egy sorozat, tehát nyilván nem kell komolyan venni, és elég butuska barátnőd lehet, ha egy sorozatból akarja megtanulni 30-35 évvel idősebb nőktől, hogy hogyan legyen nő amarikai stílusban magyarországon... Ez nem a sorozat hibája, nem tehet róla, hogyha valaki nem tud különbséget tenni. ÉS ennyi erőből mi értelme van a Két pasi és egy kicsinek? Semmi. Mert az is egy sorozat.
2011. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!