Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ikreim lesznek és a 8. hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ikreim lesznek és a 8. hónapig fűzőt hordtam hogy olyan legyen a hasam mint ha csak egy gyereket hordanék és amikor levettem a 8. hónapban a hasam akkora volt mint ha 3-as ikreim lennének. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
És a 8. hónapig ilyen gatyát hordtam szerintetek lesz a babáknak valami baja? [link]
2011. nov. 20. 11:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amúgy grat a kicsikhez!


Haverom meg hármas ikrek apukája lehet :D

Mesélte, mikor elmondta az apjának kifordult a pohár a kezéből XD (akkoriban csak kavar a csajjal, és épp kezdett komolyabb lenni a dolog mikor terhes lett a csaj -védekezés ellenére is)

2011. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!