Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy időről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy időről időre (mivel már régóta nincs csajom és mindig kikosaraznak engem) felmerül bennem vég elkeseredésként az a hajlam, hogy megerőszakoljak egy lányt?

Figyelt kérdés
Már annyira kivagyok a buta libáktól és a folytonos visszautasításoktól, hogy néha megfordul a fejemben, hogy elkapjak egy buliban és elkábítva megerőszakoljam a lányt. Nem nagyon lehet erről lebeszélni engem, már eldöntöttem.
2011. nov. 20. 13:03
1 2 3
 1/26 LordRiwen ***** válasza:
87%
Megválaszoltad a saját kérdésedet. Amúgy javaslom, hogy látogass megy pszichiátert.
2011. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
te tudod, de ha lebuksz akkor téged fognak a börtönben minden nap megerőszakolni.
2011. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 LordRiwen ***** válasza:
36%
*meg egy
2011. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

nő létemre az ilyen pasik fejét verném szét...szánalmas és undorító, már csak az hogy megfordul a fejében...mi az hogy vég elkeseredésben??? Normális vagy te??? Azonnal keress fel egy orvost, vagy én erőszakollak meg egy sodrófával....:@


L21

2011. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

ha meglátlak szarráverem a pofádat a viperával és kiszúrom az egyik szemedet, hogy emlékezz a dologra


megéri?



ne csinálj ilyet. minek akarsz valakinek ártani?

nem vagy normális. Fordulj pszichiáterhez.

2011. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Remélem ha megteszed rövid időn belül elkapnak utána és a kaptárban majd téged erőszakolnak meg a kancigányok rendszeresen,csak te nem leszel elkábítva.
2011. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Idefigyelj kérdező. A megerőszakolás azért bűncselekémy, mert minden embernek elemi joga hogy meg tudja választani, hogy kivel hajlandó közösülni, és kivel nem. Aki ezt nem veszi figyelembe, az bűnöző, és börtönt érdemel.

Te mit szólnál, ha téged erőszakolna meg egy pasi, amikor be vagy kábítva?

Ha annyira szexre vágysz, mit gondolsz mire valók a prostituáltak? Velük akkor fekszel le amikor akarsz és van pénzed. Ennyire pitiáner senkiházi lennél? Bulizni meg inni van pénzed, de prostira nem?

Egy kis tisztességet nevelni kéne beléd.

2011. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

> Nem nagyon lehet erről lebeszélni engem, már eldöntöttem.

Inkább menj k*rvázni.

2011. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű kritikát. De elkeseredésemben nem tudok mást tenni. Csúnya vagyok nem kellek senkinek, ezért szántam el magam erre.
2011. nov. 20. 13:18
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem minden normális eszű ember azt mondja hogy ne erőszakolj meg senkit.

Mi lenne ha minden elkeseredett férfi megerőszkolna gey vagy több lány . És ha pl lenne neked egy csajod és megerőszakolnák azt , és ez a trauma miat nem akarna veled meg másal se lenni , te se örőlnél.

Ha továbbra is ilyen gondolatok járnak az eszedbe , ne csodálkozz hogy nincs barátnőd.CSak magadat okolhatod.

2011. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!