Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » önbüntetés alkalmaztatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

önbüntetés alkalmaztatok?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem valami mentális problémátok volt és valamit csináltatok magatokkal ami talán 1 életen át láccik vagy sokszor eszetekbe jut!
2011. nov. 20. 13:41
 1/4 LordRiwen ***** válasza:
Nincs mentális problémám. Szerencsére nem is volt.
2011. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mert ez nem jo dolog!ha valami rosszat tettel akkor majd az elet megbuntet erte!
2011. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem, de az egyik barátnőm igen. Vagdosta magát, az alkarját, megmaradtak a hegek, van neki egy kb 5 cm hoszú hege is a többi kisebb közt. Anyukája utálja, fejéhez vágta sokszor anno, hogy minek született meg, hogy csak tönkretette az életét.. Azóta van barátja, és másik városban él az akadémia végett.
2011. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37 éves férfi vagyok, és néhány hetente büntetem magam. Pl. az imént levetkőztem és egy nadrágszíjjal 200-200-at ütöttem a mellemre, 50-50-et a combomra, egy vonalzóval 10-et a farkamra. Nem tudom, hogy miért alakult ez ki nálam, de alapvetően nagyon kell nekem.
2014. febr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!