Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ciki az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki az, ha egy fiúnak vannak érzelmei?

Figyelt kérdés
Sok lány ezzel a szöveggel koptat le, hogy nem szereti az érzelmes pasikat :( 17/F
2011. nov. 20. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak gondolom 15-17 éves korosztályból válogatsz, nekik meg nem nőtt be a fejük lágya... legalábbis még nem soknak!
2011. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azok a lanyok valoszinuleg nagyon fiatalok voltak,es a menö manokra buknak meg!persze hogy nem gaz hogy vannak erzelmeid!minden embernek van na es egy parkapcsolatba kell az erzelem,ha egy csaj nem erzi hogy szeretd akkor mar reg veszett ügy...egyaltalan nem baj!!!ne foglalkozz ilyen butasagokkal..
2011. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De azért majd az érzelmes pasik vállán sírják ki ha a bunkó pasijuk megverte v megcsalta. -.-
2011. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Há te hülye vagy b+?! Már miért lenne gáz, ha egy fiúnak vannak érzelmei?


Én mélyen szentimentális vagyok és sok lány ezért kedvel. Azokban a nőkben van a hiba, akik lekoptatnak, viszont ha túlzottan nagyon kimutatod az érzelmeidet, akkor veled, mert azt még a lányok többsége sem teszi. Néha annyi érzelem és olyan erősen kavarognak bennem, hogy inkább visszafojtom őket, hogy véletlen se lássanak gyengének. De hidd el, a normális lányok szeretik a típusodat, csak túl nyálas ne légy, a nők megérzik a kedvességet és arra leginkább az olyanok képesek mint te. ;)

2011. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
úgyanígy vagyok én is:(
2011. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ez a baj, hanem ha túlzásba viszed a nyáladzást. A kulcsszó a mértékletesség.
2011. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én 15 éves lány vagyok és szeretem,ha egy fiú érzelmes:)Szerintem az tök aranyos dolog^.^
2011. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én a volt barátomat végül azért dobtam, mert túl sok volt a probléma közöttünk, de az már tényleg mindennek a teteje volt, hogy a pasim előttem kezdett el sírni (még a szakításunk előtt pár nappal), hogy sajnálja azt hogy elcseszte a napom (hogy hogyan cseszte el, az egy hosszabb történet). itt már én is túl soknak éreztem a dolgot, hiszen egy férfi legyen már férfi... szóval nem baj ha kimutatod az érzelmeidet, de leszámítva súlyos eseteket, ne bőgj a bnőd vállán... engem ez kifejezetten idegesít.

18/L

2011. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nahát semmiképp nem bőgnék a bnőm vállán. Azért én is tudom, hogy vannak határok.
2011. dec. 1. 19:39
 10/11 anonim válasza:
Elég valószínű,hogy nem poénból sírt a válladon,hanem azért,mert szeret.Engem nem zavarna,ha a vállamon sírna.Inkább örülj,hogy van egy pasi aki ennyire szeret.Ritka az ilyen....Nem hiszem,hogy bármelyik pasid sírni fog a válladon....15/L
2011. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!