Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki azért, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki azért, és csak is azért nem jön össze egy fiúval mert sokat kell tanulnia?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos. De azzal a lánnyal nem is érdemes összejönni.
2011. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
nincs! vagy ha van akkor az egy érzéketlen kőszívű, a tanulás mellett simán belefér egy pasi.. ezt senki sem tagadhatja..
2011. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
van ilyen. a barátnőm is kb ilyen.. állandóan tanul alig él szociális életet.. akármit mondok neki nem hat rá.. szóval vannak igen.
2011. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van és nem is baj. Legalább nem egy tucatcsaj, akit felpróbálnak, hanem egy önálló személyiség.
2011. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor így jön ki az embernek. Aki nincs benne, az nem tudhatja, nincs joga megmondani, hogy mennyi ideje lenne a másiknak. Szerintem ez érett, felelősségteljes gondolkodás. Egyrészt megteremti a jövőjét amikor már lesz neki családja, másrészt nem ámít másokat, hogy aztán szenvedjenek mellette. Vagy egyszerűen csak ilyen, a tanulás érdekli, karrier, nem akar családot. Miért lenne bármelyikkel is baj?
2011. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tanulás mellé beleférne, sőt, de én fősuli mellett teljes munkaidőben (heti 40 óra) dolgozom is, így akármennyire szeretném... Sajnos úgy érzem nem tudnék elég időt fektetni egy kapcsolatba. De ha úgy alakulna, hogy az életembe épp most lovagol be a herceg fehér lovon, nem utasítanám vissza. Majdcsak kitalálnék valami ideiglenes megoldást, kül meg a suli sem tart örökké, ez csak egy időszak, így kell felfogni!
2011. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, te ilyen helyzetben vagy talán?
2011. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Van amikor így jön ki az embernek. Aki nincs benne, az nem tudhatja, nincs joga megmondani, hogy mennyi ideje lenne a másiknak. Szerintem ez érett, felelősségteljes gondolkodás. Egyrészt megteremti a jövőjét amikor már lesz neki családja, másrészt nem ámít másokat, hogy aztán szenvedjenek mellette. Vagy egyszerűen csak ilyen, a tanulás érdekli, karrier, nem akar családot. Miért lenne bármelyikkel is baj?"


Első vagyok. Én egyetemre járok, nincsenek rossz eredményeim, sportolok, barátokkal találkozok, a pasimmal is sokat vagyok együtt... néha nehezebb kivitelezni, de az embernek mindig arra van ideje, amire szán. Ha valaki nem akar pasit, akkor azért mert nem akar, nem azért mert nem tudja időben kivitelezni.

És nem egy ismerősöm van ugyanígy, hogy ezer millió dolgot csinál, és még a barátjára/barátnőjére is van ideje. Azokat nem tudom sajnálni, aki rinyál, hogy jaaaj, miért nincs barátom, felvetünk neki ötleteket, hogy szerezzen, aztán meg "dehát nekem nincs időm ilyesmikre..." Közben otthon ül a tévé előtt órákig.

2011. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van egy lány aki mindig a tanulást hozza fel kifogásként. Amúgy egy nagyon gyenge és alacsony színvonalú iskolába jár, kétlem hogy napi másfél óránál többet kellene tanulni.
2011. nov. 20. 20:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány kifogást keres, mert egy embernek csak arra nincs ideje, amire nem akarja, hogy legyen.
2011. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!