Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazán szép (derékig érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán szép (derékig érő szőke haj, babaarc, zöld szem, tökéletes has, kerek fenék -> szuper alkat) lánynak mennyi az esélye, h beválasszák az amerikai Playboyba? Az alábbi linken lehet jelentkezni.

Figyelt kérdés

[link]


Mell kb. ilyen: [link]


Kérlek csak komoly válaszokat adjatok, tényleg nem érdemes bunkózni!

2O éves, joghallgató lányról van szó, aki ambiciózus, okos és eléggé nagyravágyó is egyben.


2011. nov. 20. 22:42
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, te vagy nagyon irigy vagy, vagy csak nagyon keserű, rusnya, nyomi és szerencsétlen. Bocsánat, de a válaszaidat nem tudtam egyébnek betudni.
2012. jan. 9. 17:39
 22/29 anonim ***** válasza:

Semmi baj, nem vettem fel, mivel egyik sem igaz ^^


Én konkrétan arra kaptam fel a fejem, hogy te tényleg elhiszed, hogy kijutsz oda, és ,,Helló,én egy ambíciózus, ilyen és ilyen mellekkel, bla-bla-bla csaj vagyok" szüveggel bekerülsz nem az Amerikai playboy-ba, hanem akér csak a helyi újságba is? Azért épeszű ember erre be kell lássa, erre annyi az esély, mint a magyar államadósság csökkenésére. De úgy látszik, a jogon sem feltétlen az ész a fontos, hanem a haj :D

2012. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

ma 17:13, nagyon kedves tőled, hogy bátorítasz, jól esik ám!

Most ugyebár ünnepek voltak, hazautaztam és 2 hétig csak ettem ezért 1-2 kilót nem ártana leadni :)), meg persze nyakamon a vizsgák, de utána, ha letudom őket, majd készítek képet és elküldöm, lesz ami lesz. :)

Az építő jellegű kritika bizony kell és elfogadható, de a lehúzó, megkeseredett, elégedetlen emberek véleményére semmit nem adok, mert nem szeretnék olyan lenni, mint ők és remélem sokan vagyunk ezzel így.

Fő az optimizmus és az önbizalom, én mindig ezt mondogatom magamnak! Ha valami nem sikerül, az okozhat csalódást, de sokkal még így is ezerszer jobb, mintha meg sem próbálnánk és csak ülnénk az elhízott fenekünkön, álmodozva a jó, gondtalan életről cselekvés helyett.

Egyszerűen nem értem, hogy léteznek olyan emberek, akik ennyire lesújtóan nyilatkoznak mindenről. :S Elhiszem, hogy sokaknak nem az az álmuk, hogy egy férfimagazinnak vetkőzzenek, viszont ha megadatott a külső, azt bizonyos határokon belül ki kell használni, hisz' egyszer élünk, 3O évesen mihez kezdünk majd vele??

A Carpe Diem bizony nagyon jó mondás!

2012. jan. 9. 17:46
 24/29 A kérdező kommentje:

Semmit nem veszít az ember, ha megpróbálja! Én így tartom és eddig még minden sikerült az életemben, amit elterveztem.

2O éves vagyok és nem egy buta kis szőke liba a jogról, ahogyan azt sokan gondolják, mikor először meglátnak. Nagyon jól esik és őszintén büszke vagyok magamra, mikor pár perc beszélgetés után az emberek nagy része így szól: "jé, te abszolút nem az felszínes kis p...a vagy, akinek gondoltalak!".

Azt tudom magamról, hogy eléggé naiv vagyok, de akkor is inkább maradjon meg ez a "rossz" tulajdonságom, mintsem üljek magamba roskadva, tele negatív gondolatokkal, hitetlenül és jövőkép nélkül.

2012. jan. 9. 17:51
 25/29 A kérdező kommentje:
A mi egyetemünkön meg alig van pár szőke lány, tehát a haj abszolúte nem számít. :))
2012. jan. 9. 17:52
 26/29 anonim ***** válasza:
Oké, akkor ha ezen múlik, meghagylak a lázálmodban :)
2012. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Nem a bíráló számít, nem az, aki fanyalog, mert az erős ember egy pillanatra megbotlott, vagy mert ezt vagy azt szerinte jobban is csinálhatta volna az, aki cselekedni mert. Egyedül azé az érdem, aki kiáll a küzdőtérre, akinek arca porban, verejtékben és vérben fürdik, aki vitézül tör előre, aki újra meg újra téved és hibázik, mert a tévedések és hibák minden erőfeszítés velejárói; aki síkra száll a nemes ügyért, aki szerencsés esetben végül megízlelheti a diadal gyümölcseit, s ha derekas teljesítménye dacára végül mégsem arat sikert, legalább tudja, hogy soha nem kell osztoznia a bátortalanokkal és hidegszívűekkel, akik nem ismernek sem győzelmet, sem vereséget."



Theodore Roosevelt

2012. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Minden amire vágysz elérhető az életben, ha erősen akarod, és teszel is érte. Bár az is igaz, hogy sok múlik a kapcsolatrendszeren (kit ismersz. Kivel vagy hajlandó lefeküdni). És nem mindig a szépség dönti el, hogy ki kerül be ilyen helyre. De kérlek magyarázd el nekem mi a motivációd? Mert ha csak a 25 000$ akkor nem érdemes. Kondolkozz el azon, mi is az amit szeretnél az élettől! Fiatal vagy és szép. Ráadásul joghallgató. Ha végeztél és ügyes leszel. Jogászként dolgozhatsz. Később akár ügyvéd, vagy elismert politikus is lehetnél. De belegondoltál e abba miként befolyásolná a későbbi karieredet egy ilyen fotózás? Az emberek akik felismernének tisztelnének e mint ügyvédet, miután látták minden testnyílásod? Ezekután komolyan vennének e annyira, hogy akár bírónak választanának? Igaz, ha sikerülne dőlne a pénz. És több felkérést is kapnál fotózásra. Akár modellkarriered is beindulhatna. Filmben is szerepelhetnél. Vagyis anyagi gondjaid megoldódnának(persze, ha ésszel kezeled pénzügyeid)

Én sok sikert kívánok neked. Teljesüljön az álmod!

2015. márc. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Te most Kendrárol beszelsz?
2016. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!