Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki csak 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki csak 25-30 éves korában kezdte el a punciját borotválni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 08:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Persze, van.
2011. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Sosem késő elkezdeni. :)


És nem igaz, hogy a csupasz punci a tizenéves srácok hóbortja. Felnőtt fejjel nekem is sokkal jobban bejön, ha teljesen vagy legalább fazonra borotvált. ;)


26/F

2011. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Én elvárom hogy csupasz legyen neki vagy fazonírozott az őserdők szerintem nagyon nem szépek és higénikusak.
2011. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem borotváltam. Nem higiénikus,és sok bőrbetegség és fertőzés forrása. Inkább hallgatok az orvosok tanácsaira,mint a divatra.
2011. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

Ns jó utolsó,de nem guszta és hidd el,a pasik nem csípik,és mi van ha nem fog kinyalni,mert ne haragudj de a dzsungel nem higiénikus egyáltalán plusz mind mondtam nem guszta.

Az orvosok meg idióták sajnos,hagyjad már.

Te tudod,csak nehogy legyen egy kérdés:"Hogyan vegyem rá a pasimat,hogy kinyaljon?Lehet az a baja,hogy nem borotválom?Srácok,elhagynátok megcsalnátok ezért barátnőtöket?"

2011. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Második vagyok. Hozzátenném, én azt sosem állítottam, hogy higiénikusabb lenne csupaszon. Meg azt se, hogy borotválás nélkül ápolatlan. Csak azt, hogy szőr nélkül csinosabb, és hogy nekem jobban tetszik.
2011. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha szőrös lenne neki akkor finoman megmondanám neki hogy távolítsa el a szőrzetet onnan lentről de ha ezt nem tenné meg akkor búcsút inthetne az orális szexnek.
2011. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Én ismertem egy nőt, aki 30 évesen kezdte el, de a párja megkérte, hogy inkább növessze vissza, mert pedofilnak érzi magát.
2011. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk ennek a kérdésnek mi az értelme?
2011. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem hülyeség, a borotvált punci, ha nem kezelik, undorító. Csupa genny, pattanás, pörsenés, karcolás. Inkább a szőrös, ollóval rövidre vágva, amennyire tudja a nő. Pont elég ennyi.
2011. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!