Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válogatni, válogatni, válogatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válogatni, válogatni, válogatni ezerrel a pasik között! Ez a mai lányok jelszava?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Nem azt mondtam, hogy jött menttel jöjjetek össze, de ne pont azzal aki a legmacsóbb, legtöbb nőt fektette meg előttetek. Hanem vegyétek már észre légyszíves az egyszerűbb külsejű, rendesebb srácokat is. De úgy érzem ez nektek már túl nagy kérés!
2011. nov. 21. 12:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

legyél kicsit optimistább... lehet hogy gáz vagy de majd kapol egy csajt aki alább adja az igényeit...


megfordítom a kérdésedet:

A pasik miért várják el a nőktől, hogy összejöjjenek a legigénytelenebb legbunkóbb emberrel?

2011. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy igénytelen vagyok? Csúnya vagyok az igaz, de igénytelen az nem vagyok. Adok magamra. Nem ócska szakadt koszos ruhákban járok. Mégsem kellek nekik. Nekik nem az számít, hogy nem vagy igénytelen, hanem hogy tetszik-e az arcod vagy a tested vagy sem. Ha nem, akkor lehetsz te a legigényesebb ember, akkor is kikosaraznak. Ezt látom.
2011. nov. 21. 13:10
 3/30 anonim ***** válasza:
mert csak egy bizonyos réteget látsz... én se járok márkás cuccba de adok magamra és szép sem vok de érdkees én tudom h hol a helyem és ennek fügvényében keresek nőt magamnak és érdekes módon találtam nem is egyszer...
2011. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
43 kikosarazás után mit mondjak? Már nem is merek odamenni lányokhoz ennyi kudarc után, mert látom a savanyú tekintetüket és már sejtem a tapasztalataim alapján, hogy mi lesz a vége. Akkor már mire számítsak ebben az életben? Pedig nem is a szépekre startolok soha. De az átlag lánynak is olyan igényei vannak a külsővel kapcsolatban, hogy a Sears torony csúcsát verdesi.
2011. nov. 21. 13:13
 5/30 anonim ***** válasza:
ugyan már... nevettséges vagy... továbbra is fent tartom, hogy rosz helyen keresed a boldogságot... ha olyan csajokat nézel ki akiknek az arc a fontos akkor tökminegy h a csaj mennyire szép vagy csunya ki fog szórni, ha pénzest keresel és nincs pénzed ugyanez a kategória... mi lenne ha egyszer kicsit jobban körülnéznél és nem a közeledben lévő selejtekből válogatnál...
2011. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is magadban keresd a hibát kérdező!

A szerelemben nem számít, hogy hogyan néz ki az illető, ha meg gyors numerára vágysz, akkor ne csodálkozz, ha magas igényekkel találkozol.

Egyébként meg egy lány se szereti az olyan fiúkat akiknél érzik, hogy elkeseredettségükben BÁRKI jó nekik.

Ismerd meg a lányokat, és csak annak udvarolj, akivel megvan az összhang. Hidd el, ez nagyban megnöveli az esélyeid, meg a lány se azt érzi, hogy neked mindegy kicsoda, csak legyen puncija és akkor jó. Már ha egy tartós kapcsolatra vágysz. Mint mondtam, ha numerákra áhítozol, akkor meg kell felelni az igényeknek és kész, valamit valamiért.

(lányként mondom, hogyha megismerek valakit, és beleszeretek, akkor nem érdekel a külseje. Szerettem már bele fiúba, akit első látásra csúnyának gondoltam. Aztán a szerelem megszépítette. De ha nekem ismeretlenül elkezdett volna nyomulni, biztos, hogy akkor visszautasítom. Sőt, bárkit akit nem ismerek visszautasítok.)

2011. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Hülyék a lányok. Haveromnak MSN-n mutattam egy csajt. Röhögtük, hogy olyan mintha egy lapáttal csapták volna fejbe de mondom nem annyira gáz rástartolok. 2. randi után úgy lekoptatott, hogy csak lestem. Szóval a legcsúnyább lányoknak is hatalmasak az igényei.
2011. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

A pasik miért "kaszton felüli" nőket akarnak szerezni??- Ez a kérdés megfordítva.

Lehet, hogy túl nagyot álmodsz és ezért nem jön össze.

2011. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Kaszton felüli? Kedves 54%-os most mondta, hogy olyan csúnya volt mintha lapáttal verték volna fejbe, mégis 2. randin már dobta is a csaj. Olyan kib@sz@tt igényeik vannak, hogy milyen legyen külsőre egy pasi, hogy még Dicaprionak is sűrűn kéne magát rendbeszednie, mert hamar lapátra kerülne egy ilyen csúnya lány igényei mellett.
2011. nov. 21. 13:36
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

13:23 54%

és abba belegondtál, hogy esetleg olyan hatalmas igényei vannak, hogy olyan sráccal akar összejönni, aki őszintén kedveli, azért aki, és nem röhög a háta mögött rajta, hogy milyen csúnya, és a második randira lejött neki, hogy csak parasztkodsz vele, és ezért dobott?

ennyire nagy igény, hogy a lányok normális kapcsolatot akarnak, nem csak megdugatni maguk?

2011. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!