Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és 18 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok és 18 20 éves fiúk is járni akarnak velem. Ez most azért van mert csak meg akarnak dugni vagy tényleg szeretnek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A 13 évesek között ritkán van olyan értelmes, aki egy 18-20 éves sráccal el tud beszélgetni. Te még kisgyerek vagy, teljesen más a világképed. Szerinted?
2011. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
atya ur isten!ez mar a masodik 13 eves lany akit kb 5 percen belül taltam itt az oldalon!komolyan ha az en hugom ilyeneken gondolkodna en kitepnem a hajamat xD xD !!mond csak nem erzed magad tenyleg tul fiatalnak egy par kapcsolathoz??edesanyad mit hozza???meg hogy a du**son jar az agyad!miert nem tanulsz inkabb az iskolaba??ertelmesebb dolog lenne
2011. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szol*
2011. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

olyan vagyok mint a többi gyerek az osztályunkba csak annyi külömbséggel hogy engem nem szoktak egyfolytába csesztetni mert tudják hogy be lesznek oltva

egyébként nem egy drogos cigizős osztályunk van még csak nem is sminkeljük magunkat mint sokan

2011. nov. 21. 14:48
 5/18 A kérdező kommentje:
amúgy meg annyit mondjál akkor hogy koptassam le őket mert nem nagyon megy pedig már csicskától kezdve minden lett rájuk mondva és akkor is
2011. nov. 21. 14:49
 6/18 anonim ***** válasza:
de nem is erröl van szo! :D meg szep hogy nem drogoztok.bar a mai vilagba mar kitudja!hallod csinalj amit akarsz , de neked nem valo egy 20 eves srac, mert nem lat benned semmi erdekeset mivel ehez meg eretlen vagy!meg csak a melled se fejlödött ki rendesen, es mar ezen agyalsz!!!te jo eg!
2011. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

de pont ezaz hogy nem akarok tőlük semmit

se azt se járni velük semmi

2011. nov. 21. 14:53
 8/18 anonim ***** válasza:
irtam privatba ugy könnyebb megbeszelni!!!
2011. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én inkább meg se szólalok.
2011. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy azért találnak meg rendszeresen mert olyan stílusod, amit ők felhívásnak éreznek. Ne vedd rossz néven, nem megbántani akarlak, de ha 13 évesen az öltözködésed és a viselkedésed, azaz a stílusod árasztja az erotikát, akkor a fiúk erre így reagálnak. Ezt veheted elismerésnek is, mert gondolom azért öltözöl úgy, hogy szép legyél, s ez sikerül, mert a srácoknak áll cerka és ez ellen akarnak tenni. :D:D


Sokat tévedtem a stílusoddal kapcsolatban?

2011. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!