Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért szeretik a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért szeretik a nagy mellő csajokat?

Figyelt kérdés
Nekem a melleim egy két kis bogyó..sokszor hallom a tv-ben hogy a fiúk a nyag mellű csajokra hajtanak, ez miért van így?és mikor fog megnőni a mellem, mert az osztálytársaimnak olyan nagyok....? 15/L
2011. nov. 21. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
És a kutyák miért szeretik a színhúst?
2011. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
több tejet tud adni
2011. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
A fiúk többségének tök mindegy mekkora az a mell. Sőt, inkább kicsi legyen, mint görögdinnye, és lógós.
2011. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Amiért a lányok az izmos, nagyfarkú pasikat jobban kedvelik, mint a sörhasú mikropéniszeket.

Egyébként 15 éves vagy... irtó korai még ezen rágódnod, egyrészt mert még csak most kezdtél fejlődni, még akármekkora melled lehet, másrészt meg azért a pasik - már az értelmesebbje, amelyik nem csak megdöngetni akar, olyan meg remélem úgysem kell neked - nem csak azt fogják nézni, hogy hű, most kinek mekkora a melle. Lehet valaki tök tepsi, de ha szeretm, ha jól érzem magam vele, akkor ő fog kelleni, és nem más, akármilyen nagy melle is van másnak.

2011. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

egyreszt buta kozhelygyujtemeny,sokkal inkabb az szamit,hogy ki mennyire van osszahngba a sajat testevel-megjelenesevel,masreszt a buta kozizles(lasd elerhetetlenne tett dolgok,mint a brazil szappanoperakba a sarmos-kogazdag hejespasee es a nagymellu-jotestu szeretoi)ezt diktalja...

legyel csinos,kedves,akkor senkit nem a melled fog erdekelni...

2011. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy kismellű lány olyan, mint egy kecses kis gazella. Sokszor több fény sugárzik egy ilyen lányból, néha szinte remeg a levegő körülötte :)
2011. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti a nagymellűeket. Sőt. Volt nekem is nagymellű csajom. De tényleg igazi dinnyék voltak. Viszont amint kikerültek a melltartóból hát a köldökig értek majdnem. Egy csinos felsőben jól mutatnak, de az ágyban egy kellemes, feszes, kemény, tenyérbeillő cici az igazi szerintem
2011. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem mindenki szereti, mondjuk én szeretem, de egy engem személy szerint párkapcsolatban nem zavarna, és aki igazán szeretni majd nem fog téged ezzel bántani 18f :)
2011. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos a mell méret! Eddig is csak olyan csajokkal voltam eddig, akiknek kizárólag kicsi, közepes, vagy nagy mellük volt...
2011. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!