Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért szeretik a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért szeretik a nagy mellő csajokat?

Figyelt kérdés
Nekem a melleim egy két kis bogyó..sokszor hallom a tv-ben hogy a fiúk a nyag mellű csajokra hajtanak, ez miért van így?és mikor fog megnőni a mellem, mert az osztálytársaimnak olyan nagyok....? 15/L
2011. nov. 21. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
es a lanyok miert szeretik az izmos(nem halalra gyurt) ferfi testet?mert a ferfiassag jelkepe.......a cici meg a noiessege......igy aztan nyilvan lenyeg a meret.....
2011. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
de senkisem tehett ha kicsi a melle, és ahoz h kigyurt legyél azért valami munkád van benne
2011. nov. 24. 14:59
 13/16 anonim ***** válasza:
arról se tehet senki hogy ha egy pasinak hatalmas vagy pirinyó dákója van, mégis automatikusan a nagy szerszámot választják a nők.
2011. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

az orvostudomány a kis farkon és a kis mellen is tud segíteni, az már más kérdés, hogy ez kinek mennyire jön be

de nyugodj meg, a kis mell nem olyan nagy probléma, 15 évesen indul be igazán a fiúk érése és ilyenkor nincsenek észnél

2011. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

abban igazad van nem tehet róla senki ha kicsi a melle!


én nem is nagy mellett szeretem hanem a formásat.

(sajnos tudtommal ezért sem lehet tenni :( )


szerintem az a lényeg, hogy van a mellnek az az alsó görbülete, az kell hogy belepasszoljon pont a fiú tenyerébe. és annak kell jó alakja legyen, és akkor az jó érzés.


legalábbis én így figyeltem meg magamon.


mivel a fiúknak van egy bizonyos tenyérméretük, ahhoz passzol egy bizonyos mellméret.


van még egy dolog, egész más a helyzet pl. ha nézni kell vagy fel van hívva rá a figyelem, mondjuk ruhával. olyankor azért jó a nagy mell egyszerűen mert könnyű észrevenni. ennyi.


ha a nézésről van szó, nagy mell => jó láthatóság.


ezen túlmenően szerintem ilyenkor konkrétan a férfi agya fizikailag is szereti hogy könnyen rá tud zizzenni hogy egy nő áll előtte nem egy férfi, mert akkor egyből átkapcsol másik módba és nem az értelmezéssel vacakol. mármint az agy mint szerv, és ez lecsengve hozzáadódik a jó érzésekhez is amit az egyén érez.

2012. jan. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Röviden válaszolva: Szupernormális inger.
2012. okt. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!