Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Úgy őszintén, ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Úgy őszintén, ti is szoktátok néha kicsit játszani az elérhetetlent?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, én nem vágom át, akitől szeretnék valamit.
2011. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Én se szoktam meg szerintem senki se fiuk közül lányok közül is csak a hulye pícs@k szokták játszani :D
2011. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen szoktam. naés? ez kell a lányoknak..az elérhetetlen
2011. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de hát gyerekek, ez nem megjátszás...ezzel nem átvágjátok a másikat. én elég ritkán "játszom" az elérhetetlent, rám az jellemző inkább, h lazán kezelem a dolgokat és nem tapadok az emberre, h na na na talizunk? blablabla 20/L
2011. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
MIvel ez tök anonim így bevallhatom, hogy én szoktam. Főleg akkor ha egy olyan csaj nyomul rá, aki nekem semmilyen szinten nem jön be, de nem akarom azzal megbántani, hogy csuklóból kikosarazom (mert ebből korábban több feszkó is volt). Így előbb vagy utóbb ő is rájön.
2011. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát már gondolkoztam rajta de nem szoktak nálam a lányok kezdeményezni :( , aki nem jön be esetleg annak, de jobb szeretem az őszinteséget, de most hogy így kérded néha a fiúk szeretik játszani az elérhetetlent


18f

2011. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és az a srác, akibe jó régen belezúgtam, folyamatosan azt játssza. Pont azért...
2011. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

miazhogy! rendszerint annyira, hogy jól kiba*szok magammal! úgyhogy le fogok róla szokni...

amúgy konkrétan mit értesz alatta?

2011. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, végül is vannak emberek akik soha nem szexeltek senkivel, tehát azért nem 100%, hogy akármilyen esetben is csak megjátszásról van szó.
2011. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En eleg megkozelithetetlen vagyok, de nem direkt csinalom, zavar is
2012. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!