Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszottam az elérhetetlent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszottam az elérhetetlent, de azt hiszem túlzásba vittem- Felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
Többet nem fogok így csinálni, az biztos. Tetszett a srác, őszintén szólva meg is ijedtem az újabb csalódástól és hát végül elrontottam.. Biztosra akartam ezúttal menni, de e helyett túlzásba estem. Elriasztottam azt hiszem, nem fog merni újra kezdeményezni, de biztos tudom, hogy tetszettem neki. Próbáljak meg én "kezdeményezni"? Kis dolgokkal, mert nem akarok "rámászni" sem. Jelezni, hogy sajnálom a bunkóságot? Vagy hagyjam, jobb neki nélkülem?
2011. nov. 20. 12:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csináltál ?
2011. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ez a hülye semmirekellő ribanc.
2011. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni! És ne hagyd rá ha tetszik.
2011. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom, 3. köszi! Második is jogos, bár kicsit durván fejezte ki magát... Az ember sajnos néha a saját hibáiból tanul... Ahogy én most!
2011. nov. 20. 12:34
 5/25 anonim ***** válasza:
ha nagyon érdekel a srác akkor most neked kell lépned, félretéve a nagy női öntudatot. rajtad áll...
2011. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha ő kezdett el rád hajtani és te tényleg hideg voltál vele és visszautasító akkor nem fog kellemetlenül érni téged az, ha elkezded keresni a társaságát. Ha annyira zavar a tudat, hogy te lány vagy ő pedig egy fiú és milyen dolog má' az, hogy egy lány keresi a fiú társaságát, gondolj csak arra, hogy te mindig mondhatod azt, hogy imádod ha tetszel valakinek és hajt rád valaki és hiányzott ez a közeledése. NA ennyi.
2011. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Megpróbálom helyrehozni, és kezdeményezni fogok, bár ezt nem szoktam, de ezúttal csak ez az egy mód van.
2011. nov. 20. 12:54
 8/25 anonim ***** válasza:
Bocsi de én mondom ne kezdeményezz.Egy nőnek nem szabad....
2011. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, hogy ez igazából kezdeményezés-e, mert ő mé korábban kezdeményezett, csak én ellöktem magamtól.
2011. nov. 20. 13:09
 10/25 valaki a tömegből ***** válasza:
Hát ez valami hihetetlen, tegnap pontosan ezt történt velem, mármít úgy hogy én a fíú szerepébe vagyok. De komolyan szóról szóra pontosan ugyan ez történt. Én komolyan gondoltam azt hogy vége és nem akarok többet beszélni azzal a valakivel, szóval ha a lány hejzetében lennék nem próbálkoznék feleslegesen. 17/f
2011. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!