Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért lenne beteges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lenne beteges? Szerintem rohadtul túl reagálta.

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint beteg vagyok, mert szerintem tud szexi lenni ha egy szép nő cigarettát szív. Szerintetek is? Szerintem ebbe nincs semmi, nem értem miért így reagált.
2011. nov. 21. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Barátnőd a beteges. Ja, persze, elfelejtem, hogy most az a divat, hogy utálni kell midnent és midnenkit, ami a cigivel kapcsolatos...
2011. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát te tényleg beteg vagy... még ilyet... pfj...
2011. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van benne valami, tényleg szép ltvány tud lenni, ezt most csak külső szemmel mondom, mivel lány vagyok és a férfiakhoz vonzódom.. Pl: [link]
2011. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy máshogy értelmezte a "szexis" szót mint te. Mert tényleg tud erotikus lenni egy nő kezében egy cigaretta mint a képen is, de lehet hogy arra gondolt, hogy neked arra áll fel ha egy lány cigizik is közben. Mert akkor úgy már érthető lenne a kiborulása
2011. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm...lehet.
2011. nov. 21. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi rossz. Én nem dohányzom és nő vagyok és a férfiakat szeretem de pl nekem is van amikor tetszik hogy egy férfi cigivel a szájában van egy képen. Mindenkinek megvan az egyedi értéke. Fogadjátok el a másikét. Egyikőtök felfogásában sincs semmi rossz.
2011. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nőnek is àllhat szexin kezében a cigi, meg egy férfinak is. Nem a cigi miatt lesz szexi, hanem egyeseknek olyan a kissugárzàsa és mozgàsa, hogy bàrmit képesek szexin csinàlni.
2012. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!