Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a legjobb haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a legjobb haverom belezúgott a húgomba. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A húgom még általános iskolás, 8.-os.

Én már 2. éve járok gimibe. Ez a két hely teljesen távol áll egymástól. A húgom nem is ismerte az első évben az osztálytársaimat. Viszont a múlt hónap elején pont abban a városban járt egy versenyen, ahol én tanulok. Akkor végzett amikor én, és így együtt vártuk a buszt. De ott volt az én haverom is.

Most őszintén, mindketten betoji tyúkok... Egymáshoz egy szót sem szóltak. Mosolyogtak, meg minden de ennyi. Mindketten csak hozzám beszéltek. Semmi különöset nem vettem észre.

A húgommal hazajöttünk, kész, ennyi.

De az a hülye haverom másnap szinte csak tesómról kérdezett. "Hol volt pontosan? Hány éves? Ő is szereti ezt, meg azt?" Na ez már nagyon feltűnő volt...

Bevallom, lehet néha kicsit bunkó voltam vele, de azért rendesen felhúzott. Miért érdekli ennyire? Tetszik neki? Olyan furcsa volt azóta. O.O

Amúgy illenének egymáshoz, mert félénkek, visszahúzódóak és szinte ugyanazt szeretik. De 1.: Azért mégse járjon már a húgommal, a legjobb haverom! Jesszusom, olyan bizarr, ha belegondolok, hogy akár csókolóznának is... 2.: Kettő ilyen félénk természettel sosem fognak összejönni...



Véleményetek? Jogosan vagyok felháborodva?

16/F ( a húgom 14 )


2011. nov. 3. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Áldom az eget, hogy soha nem volt bátyám, az öcsémet meg arra használtam, hogy fedezzen, és segítsen, ha pasizok... XD

Egyébként nem értem, melyik a rossz? Hogy a haveroddal, hogy idősebb, hogy smárolnak, hogy félénkek vagy mi?

20L

2011. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.

Egyszerűen minden zavar. A húgom a szememben olyan kicsi, bárki lenne a barátja, valószínűleg nem bírnám. De a legjobb haverom... Belegondolni is rossz, hogy járnának.

Azzal nincs bajom, hogy félénkek, csak szerintem így nincs rá esély, hogy ismerkedjenek (most azt mondom: hála az égnek)

2011. nov. 3. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj mégiscsak jobb ha a legjobb haveroddal jon ossze, minthogy egy drogos poccsel...
2011. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, kicsit érthetőbben:

A haverom az akinek arról beszélek, hogy melyik csaj jön be, hogyan csajozok, stb... Mondjuk az jó, hogy ez a haverom ilyenkor csak bólogat, mert nem igazán érdeklik az ilyenek. Vannak olyan haverjaim akik a nyálukat csurgatják és tisztára perverzek... Na mindegy.

Csak nem hiszem, hogy úgy is tudnák vele férfias témákról beszélgetni, hogy tudnám, a húgomra gondol. Vagy ha járnának, akkor lehet, hogy beszélgetésünk előtt épp a tesómmal volt, kézenfogva sétáltak, esetleg csókolóztak is. Fura.

2011. nov. 3. 22:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.
2011. nov. 3. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem 14 évesen 16 éves pasim volt. Teljesen normális, egyszerű, kis kamaszlamúr ,semmi szex vagy ilyesmi, csak sokat jártunk erre-arra.

De ha a húgodat valaha is meggátolod a pasizásban, gyűlölni fog. Szóval csak okosan. Ha nem akarod, hogy összejöjjenek, ne csinálj semmit. Valszeg nem történik majd semmi. De direkt ne állj közéjük, ha a srác amúgy rendes.

2011. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

ne legyél már féltékeny!

mert az vagy!

úgy nyávogsz mintha kistesód születne brühhűű

szerintem inkább örülnöd kellene

nem rokonok vagy valami!

2011. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is 14 vagyok, a bátyám 21 és ő semmi ilyenbe nem szól bele pedig most az egyik osztálytársával kavarok :) és csak annyit mondott h én tudom :)
2011. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kavarsz egy 21 éves pasival 14 évesen.Az igen!Be is lökte? Mert általában csak erre használják az ilyen kis csitriket
2017. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!