Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyeek? L/15 Nem jó ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyeek? L/15 Nem jó ahogy viselkedem.

Figyelt kérdés
Észre vettem magamon, hogy ha valakit akarok, és megkapom, azután eltaszítom magamtól, azaz kissé bunkóvá válok. Nem tudom miért. :/ Van egy kedves, okos, helyes srác aki hajt rám, és tényleg illedelmes, de ha már ő is többet akarna, amit ma kimutatott, azonnal bunkó lettem vele. :// És inkább egy olyan fiúhoz vonzódik aki meg nagyon bunkóó.. Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen??
2011. nov. 21. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolkodj el rajta hogy mi értelme van bunkózni olyannal akit elvileg szeretsz... :)
2011. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
változz meg
2011. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam majdnem ugyan ez van:P

nem lehet, hogy azért van ez, mert félsz, hogy valaki összetöri a szíved? vagy esetleg egy régebbi 'élmény' emléke? mondjuk ehhez maximum úgy férne az a dolog, hogy a nagyon bunkókért vagy oda, hogy ott számítasz arra, hogy nem lesz minden teljesen jó, kényelmes... egy 'jófiúnál' pedig hozzászoksz a szeretethez, és nehezebb lesz elviselni, ha vége...?

remélem érthető volt:D és remélem, segítettem:D

15/L

2011. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt 13 éves koromtól! 4 évig gondolkodtam rajta miért van ez ! próbáltam máshogy viszonyulni! és nem csak az elérhetetlen után sóvárogni! megtanultam értékelni azt amit megkaptam. megtanultam élvezni az emberek közelségét és szeretetét! tudom jól mit érzel! amikor úgy érzed valakit nagyon szeretnél hogy szeressen és ez megvan utána elkezd irritálni! és amikor próbált közeledni még azok után is hogy elutasító voltam hát attól már főleg rosszul voltam! nekem is nehezen ment! de ez idővel majd jobb lesz:DDD főleg ha szerelmes leszel :) akkor már nem hiszem hogy ilyen problémád lenne :)
2011. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert nők vagyunk. az kell, akit nehéz megkapni.

a férfiak is azokat a nőket szeretik, akiket nehezen kapnak meg.

2011. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!