Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól kell/lehet borotválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól kell/lehet borotválni a fanszőrzetet, mivel és hogyan? 15/F

Figyelt kérdés
Részletek és tapasztalatok érdekelnének! Szoval olvastam erről de mindenhol mást olvasok, jelenleg még nem az orális szex miatt akarom csak mert jobb látvány ha simább meg ilyesmi...Szoval férfitársaim ki milyen teknikával szokta? hallottam a zuhany alatti megoldásról, meg a borotvahabról, melyik a jobb? Ja és milyen borotvával érdemes? Legfőképpen az érdekelne, ha elsőre csinálok ilyet mire kéne odafigyelni, egyrészt hogy ne vágjam meg magam, másrészt nehogy valamit elrontsak vagy ilyesmi! Kérlek tapasztalatokat és ti hogy csináltátok első alkalommal, azóta mit változtattatok?
2011. nov. 22. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nagyon hosszú és mindenképp borotválni akarod, akkor előtte ollóval vágd a lehető legkisebbre. Ezután már viszi a borotva rendesen. Fontos, hogy éles borotvát használj és borotva habbal, ugyan úgy, mint az arcod simán leszeded.


De szerintem elég ha ollóval simán rövidebbre vágod :)

2011. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Még nem kellett borotválnom az arcomat így nincs benne gyakorlatom, szoval nemtudom hogy hogy kell, erre is várnék válaszokat, szoval a fanszőrzetet hogy kell, növésiránynak ellentétesen vagy hogy? És a borotvát mennyire kell odanyomni? Nem akarok béna munkát végezni de nem is akarom megvaágni magam!!
2011. nov. 22. 17:13
 3/6 WhiteLabel ***** válasza:

Szerintem még ne vágd borotvával, ha semmi gyakorlatod nincs. vágd le hajnyíró géppel, vagy ollóval rövidre azt kész. Nehogy megvágd magad véletlen olyan helyen ahol nem kéne.

Am nekem pl úgy van hogy egy csík megvan hagyva, a hasamon lévő csíkkal egyvonalba:D

2011. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez vicc ugye? 15 évesen ilyet kérdezni??? Áááááá! nem hiszem el! sztem te közel se vagy 15 éves! bőven alatta vagy! :D
2011. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma 17:25 ha alatta lennék miért kérdeznék ilyet? az ilyen válaszból kösz de nem kérek aki nem tud értelmes választ adni az inkább ne írjon!! Köszönöm! a másik 2 választ köszönöm
2011. nov. 22. 18:41
 6/6 kovpet ***** válasza:

Kelleni soha nem kell.

Lehetni meg akkortól, amikor elkezd nőni :)


Egyébként én soha nem borotváltam ott, de ez is csak szőr: hab+borotva és hopp, eltűnt :)

2011. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!