Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni 30-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni 30-on fölül? Ötletek? 34f

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon foglalkoztat ez a kérdés, mert nemrég magányossá váltam, barátok közé nem járok. Női társaságra vágyom, de nem vagyok nyomulós típus. Beszélgetni nagyon szeretek.

Mindenféle klubban körülnéztem már, ahova bárki elmehet, és nem kell különösebb apropó a beszélgetéshez, de ilyenből kevés van.

Úgy érzem, ma ez a dolog egyre nehezebb. Nem miattam, hanem mintha a világ (az ország?) lenne egyre fagyosabb.


2011. nov. 22. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nekem elég sok 30-as szingli barátom és barátnőm is van. Tudom, hogy mindkét oldalon sok a magányos ember, és mégsem találják meg egymást...
2011. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budapest:szóda,mika,instant
2011. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

30 éves ha ezt itt kérdezed akkor gond van


bárhol lehet ismerkedni

2011. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:

Net?


"hanem mintha a világ (az ország?) lenne egyre fagyosabb"


Ez szerintem is így van. Mi meg egyre öregebbek leszünk, ez sem használ :)

2011. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nade pont a 30+ -szal van a probléma, ezt magyarázom :)
2011. nov. 23. 10:21
 6/7 A kérdező kommentje:
18:03 köszi, csekkolom majd
2011. nov. 23. 10:25
 7/7 anonim válasza:
miitt.hu
2014. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!