Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook-on össze lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on össze lehet ismerkedni egy lánnyal, úgy hogy később legyen valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány, már előtte próbálkoztam chattelni de nem irt vissza. Gondolom le se szar és ezért gondolom hogy mit csinaljak?
2011. nov. 20. 18:09
 1/8 atilis ***** válasza:
Csak rajtad áll.
2011. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az életben ismerkedj
2011. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pontazvagyok2 ***** válasza:
Hogy legyen is valami az tőletek függ ... meg hát persze attól hogy be e jöttök e egymásnak vagy ha pl: 300km-erre laktok egymástól mint én az egyik lány ismerősömmel nem lesz belőle semmi hosszú távon mert a távolság eléggé nagy gondot tud jelenteni :S nekem is legalább is ez a véleményem ...
2011. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy iskolába járunk. Szerintem nem lehetetlen hogy megtetszek neki, csak az hogy a facebookon elég rossz, mert nem tudom mit gondol. Hogy le akar rázni vagy tényleg mosojog meg ijen...
2011. nov. 20. 18:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg hát egykorú velem és lehet hogy az idősebb fiukat szereti. De félek hogyha meghivom chattelni akkor elrontok mindent és már ennyi eséjem se lesz...
2011. nov. 20. 18:30
 6/8 atilis ***** válasza:
Mi ez a facebook, valami felsőbbrendű hatalom? Meg hát cset, szerintem ne csetelni hívd meg, hanem ülj le vele beszélgetni, vagy hívd meg valahova...stb.
2011. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen , a jelenlegi parommal is a chaten ismerkedtem meg. Igaz tavolsagban lakunk, megvan 300 km-r de minden lehetseges:)
2011. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves atilis.

Szerinted egy lány elmegy valahova egy ismeretlen fiuval? Vagy éppen az iskolába odamegyek, azt se tudja ki vagyok és majd eljön velem valahova. Persze...

2011. nov. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!