Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztike160 kérdése:

Hogy mondjam el a fiúnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Jah és szerintetek szeret ha mindig oda jön hozzám beszélget velem és mindig bátorít engem de azt hallottam hogy valakinek aszt mondta, hogy szered de olyat is halottam hogy szerinte csúnya vagyok olyanak mondta aki szerint csúnya vagyok !
2011. nov. 22. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
te fiú...szeretlek.
2011. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Szeretlek!
2011. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hali.. szeretlek.. :D

ha nem is szeret biztos bejössz neki. am. meg ha nem akarod még megmondani vagy félsz hogy visszautasít csak mond azt neki h kedveled.. esetleg megijedni sem fog ha nem szeret csak tetszel neki.. :D

2011. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kedvellek Gazsikám, gurítsunk má le egy viszkikólát
2011. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösszike
2011. nov. 22. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a becenevedben szereplő szám a súlyod, akkor sehogy.-
2011. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki. És jól ment mert össze jöttünk de csak 2 hónapig voltunk együtt De az utolsó válaszadónak mondom ha nem tudsz normális választ adni akkor ne agy semmijett ja és nem a kedvenc számom a 16 de valaki már regisztrált ezzel a névvel és így írtam utána egy nullát.
2012. nov. 3. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyen esetben a fiú azt hiheti csak szórakoznak vele, azért semmi megjátszás, hitelesen, még az sem baj ha ügyetlenül adja elő érzelmeit a lány fél
2013. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!