Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Ha szemeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Ha szemeztek egy lánnyal, miért kapjátok el a fejeteket és sütítek le a szemeteket ARRA a pontra?

Figyelt kérdés
Fura ezt látni. :)
2011. nov. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
mert nem tudom, hogy akarja e hogy nézzem, vagy nem
2011. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ahhoz miért a nemi szervetek tájéka felé szögezitek a tekinteteteket?
2011. nov. 22. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:

soha nem kaptam el a fejem


nem tudom ilyen pontra.


de a tizenkétéveseknek nem tudok segíteni

2011. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12.. Adj hozzá kérlek 10 évet. :)
2011. nov. 22. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:

ja hogy az "arra" az a f@sz akart volna lenni ...

én nem szoktam, a földet nézem de szerintem ha valaki "ARRA" néz akkor az tudatalatti "meg akarlak dugni" jelzés akarna lenni

2011. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dorian Grey válasza:
Nem tudom,nálam reflexből jön és ráadásul még el is pirulok,totál égő,de ez van.
2011. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
'Meg akarlak dugni jelzés'.. Az milyen dolog már, hogy egy férfi 5 hónapja csak bámul,bólintgat,igazgatja magát a jelenlétemben,sokszor megjelenik a törzshelyeimen, és gyanítom hogy akar valamit, mégsem szólítana meg?!
2011. nov. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!