Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a lábfétisről?

Figyelt kérdés
Fiúktól is várok választ, sok ember undorodik hasonló dolgoktól,"mi" mégsem, ezért is egy érdekes dolog. kommenteljetek! 16\f
2011. nov. 22. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel én fiatal koromban beleszerettem egy srácba, akinek ilyenje volt, és bármit amit ő csinált, azt természetesnek vettem, ezért az én életemben ez valahogy olyan "van ilyen" perverzióként rögzült. Bár én a legtöbb mindenre azt mondom, hogy van ilyen. :D De konkrétan a lábfétist még csak furának se találom. Engem nem izgat direkt, csak nem tartom különösnek.

20L

2011. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
srác vagyok. Én gerjedek rá, de nem annyira mint a mellekre, puncira vagy popóra. Még nem próbáltam egy barátnőmön sem, mivel nekik nincs benne semmi fizikai élvezet, szerintem a nők nagy része nem rajong érte.
2011. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy kezelem, hogy van ilyen. :)
2011. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem undorodok tőle, de engem nem izgatnak se a ffi se a női lábak, de ha neki jó, nekem is 20
2011. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
barátomnak is van ez a hajlam de engem egyáltalán nem zavar, sőt izgi
2011. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát most jó ideje nem volt barátnőm, amikor volt akk. se mertem elmondani neki,de a kóvetkezövel másként lesz:)
2011. nov. 23. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Lábfétis? Nudli. Nekem cipőfétisem van! Az micsoda poén mi? Nő se kell hozzá, csak egy csini magassarkú. Oh jee!
2011. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pricc pricc....
2011. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok és nekem is van. Hidd el, többen vagyunk, mint gondolnád. Egyébként eddig minden barátnőmmel tudattam a dolgot, nem úgy, hogy egy az egyben közöltem vele, de viselkedésemből, reakcióimból egyértelmű volt, volt 1-2 akinek nem igazán tetszett, azok lapátra is kerültek, de a többségüknek semmi baja nem volt vele, sőt:)
2011. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!