Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi tetszhet nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi tetszhet nektek egy férfin, aki nem egy igazi szépfiú?!

Figyelt kérdés

Szóval,ez a férfi egyáltalán nem egy tipikus szépfiú!

Nem úgy néz ki,mint Brad Pitt vagy George Clooney,de a nőknek mégis nagyon bejön!!

Viszont ilyeneket mondtak rá,hogy kalácsképű meg kuglóf fejű!

Szerintem úgy néz ki,mint egy orosz alkoholista...

Szal,nagy feje van,nagy orra,keskeny válla,semmi extra!

Akkor meg miért csípik annyira?!

Aranyos,vidám,vagy mi?!


2011. nov. 22. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó a szövege, sok pénze van, nagy a farka, jó a humora bármi. A külső nem minden.
2011. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet valakinek tetszik a teste is, amúgy meg a lelke és a kisugárzása. Annyira taszító lenne nem érdekelné a lányokat milyen a lelke...
2011. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem Brad Pitt ronda. :D
2011. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Vadgesztenye!

Az első kommented második felét nem igazán értem!

Kifejtenéd?

2011. nov. 22. 17:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Van a renault-reklám (asszem renault. amikor végigkérdi az eladó, hogy miért is kell neki a kocsi) a francia pasival, aki szerintem csúnya de ennek ellenére nagyon szexi.
2011. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ha taszítja a külseje a lányokat akkor belsőre mindegy milyen. Nekem is volt olyan, hogy hiába lett volna jó részben lelkileg ha nem tudtam volna úgy hozzáérni... Sajnálom, hogyha csak ezen múlik a dolog, mert azért kár a külső miatt elszalasztani egy lehetőséget...
2011. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kisugárzás, stílus, személyiség.
2011. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen három okból lehet. 1. Imádom, ha egy pasi mindig vidám és nevet, de nem idiótán. 2. Intelligencia. 3. Olyan határozott és magabiztos a fellépése, ami alfahímet csinál belőle.
2011. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

tegnap 18:04

azért szexi, mert Leonardo DiCaprio magyar szinkronja adja a hangját..nekem legalábbis azért :D

egyébként meg KISUGÁRZÁS!!!

2011. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jó,dehát ő egyáltalán nem egy alfahím!

Viszont,akkora gáz,hogy úgy nézik a csajok,mintha legalábbis Bradley Cooper lenne!

Az milyen kemény már,hogy 5 méterre ülünk a csajoktól,ezt meg úgy sasolják,mintha valami hej de jól nézne ki!

Több férfi is mondta,hogy nem egy szépfiú,de a csajoknak bejön úgy tűnik!

2011. nov. 25. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!