Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni egy fiút akibe reménytelenül, nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan típus vagyok, hogy ilyenkor pár napig sokat sírtam, zokogtam, aztán utána megnyugodtam, és tudatosan próbáltam elterelni a figyelmem. Ilyenkor nagyon jót tehet, ha elmész vásárolni, új frizurát csináltatsz, elmész kozmetikushoz, stb. Szóval csak magaddal foglalkozol. Aztán barátnőkkel lógsz, és hétvégén elmehettek bulizni is, ha már kész vagy rá, de ha nagyon szeretted akkor a pasizást én még hanyagolnám. Megmaradnék a flörtnél


sok sikert :)

2009. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
megpróbálod belevetni magad a tanulásba, barátokba, bulizásba, úgyis itt a nyár, lehet pasizni is :) és próbálod úgy intézni a dolgokat h lehetőleg ne lásd őt. ami nagyon nehéz, mert ugye az ember, még akkor is ha nem viszonozzák, látni akarja a szerelme tárgyát, amitől egyrészt jobb lesz neki, de aztán belül rosszabb... szóval higgy nekem a távolság mindent megold :) ha beletörődsz h nem láthatod többet, könnyebben megy a felejtés, mintha csak néznéd minden nap és várnál a semmire...
2009. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is pont ugyan abban a cipőben járok most amiben te!

bármit próbáltam már nem tutam kiverni a fejemből!

úgynéz ki van akit sosem lehet megszabadulni :D

de én biztos vagyok benne h majd nem soká jön valaki aki őt is túlszárnyalja és naon könnű lesz elfelejtened! ;)

2009. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van, az illető az o.társam... én ha találkozok vele szünetben akkor az órán figyelek, irok, kérdezek stb, hogy ne gondoljak rá... és közben mégis az Ő nevét irom a falra. :/ nehéz. de talán segit valamennyit ha a barátaiddal vagy (nem a közös baráti körötökkel!!).
2009. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ... én sajnos már 8 hónapja nem is láttam őt, semmit nem tudok róla, és még mindig ugyanúgy szeretem mint azelőtt. :S
2009. máj. 12. 19:30
 6/7 anonim válasza:
45%
Kedves kérdező! vigasztaljon az, hogy lesz ez még rosszabb is, 5 éve ismertem meg valakit, akit már 2 éve nem láttam és ugyanúgy szeretem...
2010. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hát, én már kb. 1 hete vagyok szerelmes egy fiúba, aki 5évvel idősebb mint én, és nem tudom hogy ő mit gondol rólem... iszonyúan sokat sírok... az a baj, h amíg egy hétig egy táboban jóban voltunk, addig nagyon jóban voltunk, sokat beszélgettünk... én momentán-konkrétan megőrültem... a gépemben külön word-öt nyitottam, és leveleket írok neki, meg megírom hgy mennyire hiányzk... kb így:

Ma nagyon jó napom volt, csak te nem voltál velem, így ma is sírtam... hiányzol...

de nem küldöm el neki, csak így élem túl...

a válaszom, nem lehet elfelejteni, már bocsi, de én szentem örökké bele leszek zúgva, legalábbis így érzem... azóta már egyszer beszéltünk chat-an, és akkor is nagyon kedves volt, de nem úgy érzem, mintha nagyon tetszenék neki...

mond el neki, vagy legalábbis célozgass rá,hogy bejön neked, például így--->

- annyira bírlak... biztosan olyan férjem(pasim)lesz, mint te!

- bárcsak minten fiú olyan lenne, mint te...

- a barátnődet is szívesen megismerném, mert ha szereted, akkor bitosan olyan jófej és vicces mint te...

az utólsóval kihúzhatod belőle, láthatatlanul, hogy van e barátnője, és a többivel meg enyhén, nem tolakodóan, kedvesen, de láthatóan célozgatsz rá, hogy nagyon bírod... én sosem csinálnám, mert én nem vagyo annyira spontán, hogy bárhogyan bevalljam, de te megpróbálhatod..sok szerencsét...

puszi!

2010. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!